Competitors in International Canoe Regatta Bratislava

C1 200 Men U23
# Boat Country
1 Aydin Resül (19)
TUR
2 Askerov Pasha (20)
AZE
3 Findeisen Daniel (19)
GEC
# Boat Country
4 Petschauer Pitt (19)
GEC
5 Zank Malte (19)
GEC
6 Ružič Patrik  (19)
SVK
C1 500 Men U23
# Boat Country
1 Askerov Pasha (20)
AZE
2 Findeisen Daniel (19)
GEC
3 Petschauer Pitt (19)
GEC
4 Zank Malte (19)
GEC
# Boat Country
5 Kizek Peter  (22)
SVK
6 Ružič Patrik  (19)
SVK
7 Strýček Eduard  (23)
SVK
C1 1000 Men U23
# Boat Country
1 Çiktay Bedirhan (21)
TUR
2 Askerov Pasha (20)
AZE
3 Zank Malte (19)
GEC
# Boat Country
4 Kizek Peter  (22)
SVK
5 Ružič Patrik  (19)
SVK
6 Strýček Eduard  (23)
SVK
C1 5 km Muži
# Boat Country
1 Çiktay Bedirhan (21)
TUR
2 Askerov Pasha (20)
AZE
# Boat Country
3 Petschauer Pitt (19)
GEC
C2 500 Men U23
# Boat Country
1 Aydin Resül (19)
Çiktay Bedirhan (21)
TUR
TUR
2 Findeisen Daniel (19)
Zank Malte (19)
GEC
GEC
# Boat Country
3 Kizek Peter  (22)
Strýček Eduard  (23)
SVK
SVK
C2 1000 Men U23
# Boat Country
1 Findeisen Daniel (19)
Zank Malte (19)
GEC
GEC
# Boat Country
C4 500 Men U23
# Boat Country
# Boat Country
K1 200 Men U23
# Boat Country
1 Ayakli Emircan (20)
TUR
2 Konstantinidis Christoforos (20)
CYP
3 Sirotin Daniel (19)
CYP
4 Donhauser Donat (22)
SUI
5 Muff Raphael (20)
SUI
6 Wyss Fynn (19)
SUI
7 Diethelm Silvan (20)
SUI
# Boat Country
8 Walla Richard (19)
GEC
9 Carrington Corwin  (21)
SVB
10 Jastrząb Kacper (19)
POL
11 Slowinski Pawel (19)
POL
12 Walulik Mikolaj (21)
POL
13 Doktorík Dominik  (19)
SVK
14 Podleiszek Filip  (20)
SVK
K1 500 Men U23
# Boat Country
1 Ayakli Emircan (20)
TUR
2 Valikhanov Jeyhun (19)
AZE
3 Ben Yosef Aran (20)
ISR
4 Konstantinidis Christoforos (20)
CYP
5 Sirotin Daniel (19)
CYP
6 Donhauser Donat (22)
SUI
7 Lauper Luca (19)
SUI
8 Muff Raphael (20)
SUI
9 Züllig Maurus (20)
SUI
10 Diethelm Silvan (20)
SUI
11 Walla Richard (19)
GEC
12 Wyss Fynn (19)
SUI
# Boat Country
13 Carrington Corwin  (21)
SVB
14 Burko Tomasz (20)
POL
15 Jastrząb Kacper (19)
POL
16 Nowacki Marcin (22)
POL
17 Današ Matej  (21)
SVK
18 Doktorík Dominik  (19)
SVK
19 Kukučka Juraj  (20)
SVK
20 Podleiszek Filip  (20)
SVK
21 Rybanský Daniel  (21)
SVK
22 Tóth Ľudovít  (19)
SVK
23 Ujvári Marko  (23)
SVK
K1 1000 Men U23
# Boat Country
1 Valikhanov Jeyhun (19)
AZE
2 Ben Yosef Aran (20)
ISR
3 Golovitskiy Denis (19)
ISR
4 Konstantinidis Christoforos (20)
CYP
5 Sirotin Daniel (19)
CYP
6 Lauper Luca (19)
SUI
7 Walla Richard (19)
GEC
8 Patrik Kövesdi (21)
HUN
# Boat Country
9 Burko Tomasz (20)
POL
10 Gawlowski Jakub (20)
POL
11 Antal Matej  (19)
SVB
12 Današ Matej  (21)
SVK
13 Rybanský Daniel  (21)
SVK
14 Tóth Ľudovít  (19)
SVK
15 Ujvári Marko  (23)
SVK
K1 5 km Muži
# Boat Country
1 Ben Yosef Aran (20)
ISR
2 Golovitskiy Denis (19)
ISR
3 Konstantinidis Christoforos (20)
CYP
4 Sirotin Daniel (19)
CYP
5 Züllig Maurus (20)
SUI
6 Walla Richard (19)
GEC
7 Carrington Corwin  (21)
SVB
# Boat Country
8 Burko Tomasz (20)
POL
9 Gawlowski Jakub (20)
POL
10 Antal Matej  (19)
SVB
11 Kukučka Juraj  (20)
SVK
12 Tóth Ľudovít  (19)
SVK
13 Ujvári Marko  (23)
SVK
K2 500 Men U23
# Boat Country
1 Ben Yosef Aran (20)
Golovitskiy Denis (19)
ISR
ISR
2 Muff Raphael (20)
Wyss Fynn (19)
SUI
SUI
3 Gawlowski Jakub (20)
Slowinski Pawel (19)
POL
POL
4 Nowacki Marcin (22)
Walulik Mikolaj (21)
POL
POL
# Boat Country
5 Današ Matej  (21)
Podleiszek Filip  (20)
SVK
SVK
6 Doktorík Dominik  (19)
Tóth Ľudovít  (19)
SVK
SVK
7 Kukučka Juraj  (20)
Rybanský Daniel  (21)
SVK
SVK
K2 1000 Men U23
# Boat Country
1 Burko Tomasz (20)
Gawlowski Jakub (20)
POL
POL
2 Doktorík Dominik  (19)
Tóth Ľudovít  (19)
SVK
SVK
# Boat Country
3 Kukučka Juraj  (20)
Rybanský Daniel  (21)
SVK
SVK
K4 500 Men U23
# Boat Country
1 Diethelm Silvan (20)
Donhauser Donat (22)
Lauper Luca (19)
Wyss Fynn (19)
SUI
SUI
SUI
SUI
2 Jastrząb Kacper (19)
Nowacki Marcin (22)
Slowinski Pawel (19)
Walulik Mikolaj (21)
POL
POL
POL
POL
# Boat Country
3 Današ Matej  (21)
Kukučka Juraj  (20)
Podleiszek Filip  (20)
Rybanský Daniel  (21)
SVK
SVK
SVK
SVK
C1 200 Women U23
# Boat Country
1 Őri Laura  (19)
SVK
# Boat Country
C1 500 Women U23
# Boat Country
1 Őri Laura  (19)
SVK
# Boat Country
C1 1000 Women U23
# Boat Country
# Boat Country
C1 5 km Ženy
# Boat Country
# Boat Country
C2 500 Women U23
# Boat Country
# Boat Country
C2 1000 Women U23
# Boat Country
# Boat Country
C4 500 Women U23
# Boat Country
# Boat Country
K1 200 Women U23
# Boat Country
1 Kaya Simge (19)
TUR
2 Hadjicharalambous Savvia Kyriaki (22)
CYP
3 Hänni Dina (19)
SUI
4 Felban Lina (19)
GEC
5 Krajewska Julia (21)
POL
6 Mielnik Anna (22)
POL
# Boat Country
7 Bergendi Sofia  (20)
SVK
8 Bugár Réka  (20)
SVK
9 Gavorová Hana  (19)
SVK
10 Sidová Bianka  (20)
SVK
11 Zemánková Hana  (21)
SVK
K1 500 Women U23
# Boat Country
1 Kaya Simge (19)
TUR
2 Hadjicharalambous Savvia Kyriaki (22)
CYP
3 Hänni Dina (19)
SUI
4 Felban Lina (19)
GEC
5 Krajewska Julia (21)
POL
6 Kurpan Joanna (20)
POL
7 Mielnik Anna (22)
POL
# Boat Country
8 Bergendi Sofia  (20)
SVK
9 Bugár Réka  (20)
SVK
10 Gavorová Hana  (19)
SVK
11 Sidová Bianka  (20)
SVK
12 Švecová Romana  (19)
SVK
13 Zemánková Hana  (21)
SVK
K1 1000 Women U23
# Boat Country
1 Kaya Simge (19)
TUR
2 Hadjicharalambous Savvia Kyriaki (22)
CYP
3 Hänni Dina (19)
SUI
4 Felban Lina (19)
GEC
# Boat Country
5 Blazejczak Zuzanna (20)
POL
6 Kurpan Joanna (20)
POL
7 Sidová Bianka  (20)
SVK
K1 5 km Ženy
# Boat Country
1 Felban Lina (19)
GEC
2 Kurpan Joanna (20)
POL
# Boat Country
3 Švecová Romana  (19)
SVK
K2 500 Women U23
# Boat Country
1 Jaskolska Martyna (19)
Marczewska Weronika (21)
POL
POL
2 Blazejczak Zuzanna (20)
Gorska Julia (23)
POL
POL
3 Bugár Réka  (20)
Sidová Bianka  (20)
SVK
SVK
# Boat Country
4 Gavorová Hana  (19)
Zemánková Hana  (21)
SVK
SVK
5 Bergendi Sofia  (20)
Švecová Romana  (19)
SVK
SVK
K2 1000 Women U23
# Boat Country
1 Jaskolska Martyna (19)
Marczewska Weronika (21)
POL
POL
2 Bugár Réka  (20)
Sidová Bianka  (20)
SVK
SVK
# Boat Country
3 Gavorová Hana  (19)
Zemánková Hana  (21)
SVK
SVK
4 Bergendi Sofia  (20)
Švecová Romana  (19)
SVK
SVK
K4 500 Women U23
# Boat Country
1 Blazejczak Zuzanna (20)
Gorska Julia (23)
Jaskolska Martyna (19)
Marczewska Weronika (21)
POL
POL
POL
POL
# Boat Country
2 Bergendi Sofia  (20)
Gavorová Hana  (19)
Švecová Romana  (19)
Zemánková Hana  (21)
SVK
SVK
SVK
SVK
C1 200 Juniors Men
# Boat Country
1 Neradil Ondřej (18)
CZE
2 Hirsch Robin (17)
CZE
3 Horák Štěpán (18)
CZE
4 Becker Konrad (18)
GER
5 Tanoussis Christos (18)
GER
6 Ott Magnus (17)
GEC
# Boat Country
7 Quick Richard (18)
GEC
8 Rossi Scipio (18)
GEC
9 Kalaber Artur  (17)
SVK
10 Struk Dominik  (17)
SVK
11 Krawiec Marceli (18)
POL
12 Seremak Aleksander (17)
CAN
C1 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Neradil Ondřej (18)
CZE
2 Novák Jan (18)
CZE
3 Příkopa Vít (17)
CZE
4 Hirsch Robin (17)
CZE
5 Horák Štěpán (18)
CZE
6 Becker Konrad (18)
GER
7 Scheler Fabio (17)
GER
# Boat Country
8 Ott Magnus (17)
GEC
9 Kalaber Artur  (17)
SVK
10 Lokšík Alan  (17)
SVK
11 Struk Dominik  (17)
SVK
12 Krawiec Marceli (18)
POL
13 Stasiełowicz Patryk (18)
POL
14 Seremak Aleksander (17)
CAN
C1 1000 Juniors Men
# Boat Country
1 Novák Jan (18)
CZE
2 Nováček Martin (17)
CZE
3 Hirsch Robin (17)
CZE
4 Friedrich Leonard (18)
GER
5 Wetzel Paul (18)
GER
6 Ott Magnus (17)
GEC
# Boat Country
7 Kalaber Artur  (17)
SVK
8 Lokšík Alan  (17)
SVK
9 Struk Dominik  (17)
SVK
10 Kubica Krystian (18)
POL
11 Poklepa Rafal (18)
POL
C1 5 km Juniori
# Boat Country
1 Neradil Ondřej (18)
CZE
2 Horák Štěpán (18)
CZE
3 Ott Magnus (17)
GEC
4 Quick Richard (18)
GEC
5 Rossi Scipio (18)
GEC
# Boat Country
6 Lokšík Alan  (17)
SVK
7 Struk Dominik  (17)
SVK
8 Kubica Krystian (18)
POL
9 Wilga Aleks (17)
POL
C2 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Nováček Martin (17)
Příkopa Vít (17)
CZE
CZE
2 Neradil Ondřej (18)
Novák Jan (18)
CZE
CZE
3 Grambow Hannes (18)
Tanoussis Christos (18)
GER
GER
4 Becker Konrad (18)
Friedrich Leonard (18)
GER
GER
# Boat Country
5 Quick Richard (18)
Rossi Scipio (18)
GEC
GEC
6 Lokšík Alan  (17)
Struk Dominik  (17)
SVK
SVK
7 Poklepa Rafal (18)
Stasiełowicz Patryk (18)
POL
POL
8 Krawiec Marceli (18)
Michalak Antoni (18)
POL
POL
C2 1000 Juniors Men
# Boat Country
1 Nováček Martin (17)
Příkopa Vít (17)
CZE
CZE
2 Neradil Ondřej (18)
Novák Jan (18)
CZE
CZE
3 Grambow Hannes (18)
Tanoussis Christos (18)
GER
GER
# Boat Country
4 Quick Richard (18)
Rossi Scipio (18)
GEC
GEC
5 Krawiec Marceli (18)
Michalak Antoni (18)
POL
POL
6 Kubica Krystian (18)
Wilga Aleks (17)
POL
POL
C4 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Becker Konrad (18)
Friedrich Leonard (18)
Paul Wetzel (18)
Scheler Fabio (17)
GER
GER
GER
GER
# Boat Country
2 Krawiec Marceli (18)
Michalak Antoni (18)
Poklepa Rafal (18)
Stasiełowicz Patryk (18)
POL
POL
POL
POL
K1 200 Juniors Men
# Boat Country
1 Usta Taha Erkam (18)
TUR
2 Sulak Muhammet Emin (17)
TUR
3 Ramazanov Amil (17)
AZE
4 Kleinman Nevo (18)
ISR
5 Hartmann Till (17)
CYP
6 Briedl Tim (17)
AUT
7 Holjevac Fran (17)
CRO
8 Valenta Štěpán (17)
CZE
9 İnceci Berkay (17)
TUR
10 Sarar Ali Kemal (18)
TUR
11 Nedotopa David (17)
GER
12 Schroller Romeo (18)
GER
13 Hoeckberg Tim (17)
GEC
14 May Christopher (17)
GEC
15 Steuernagel Arthur (17)
GEC
# Boat Country
16 Voigt Ben-Luca (17)
GEC
17 Fritzsche Alexander (17)
GEC
18 Witzleb Theo (17)
GEC
19 Ficza René  (18)
SVK
20 Lepi Máté  (18)
SVK
21 Marsal Máté  (17)
SVK
22 Múka Jozef  (18)
SVK
23 Fazekas Adrián  (18)
SVB
24 Apfel Martin  (17)
SVB
25 Borucki Alex (18)
POL
26 Midloch Norbert (17)
POL
27 Meus Marcel (17)
POL
28 Enns Luke (18)
CAN
29 Cerne Vid (18)
SLO
K1 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Ramazanov Amil (17)
AZE
2 Kleinman Nevo (18)
ISR
3 Hartmann Till (17)
CYP
4 Briedl Tim (17)
AUT
5 Holjevac Fran (17)
CRO
6 Sulak Muhammet Emin (17)
TUR
7 Valenta Štěpán (17)
CZE
8 Egli Robin (17)
SUI
9 Muff Matthias (18)
SUI
10 Schmitter Aaron (18)
SUI
11 Bertram Ferdinand (17)
GER
12 Hoiss Vincent (18)
GER
13 Hoeckberg Tim (17)
GEC
14 Junker Roman (18)
GEC
15 Schewe Paavo (18)
GEC
16 Schultz Theodor (17)
GEC
17 May Christopher (17)
GEC
18 Steuernagel Arthur (17)
GEC
19 Voigt Ben-Luca (17)
GEC
# Boat Country
20 Fritzsche Alexander (17)
GEC
21 Witzleb Theo (17)
GEC
22 Bábik Martin  (18)
SVK
23 Ďurčo Oskar  (17)
SVK
24 Ficza René  (18)
SVK
25 Lepi Máté  (18)
SVK
26 Lukáč Teo Peter  (17)
SVK
27 Marsal Máté  (17)
SVK
28 Múka Jozef  (18)
SVK
29 Szabó Maximilián  (18)
SVK
30 Klima Michal  (17)
SVB
31 Fazekas Adrián  (18)
SVB
32 Apfel Martin  (17)
SVB
33 Borucki Alex (18)
POL
34 Kot Mikolaj (18)
POL
35 Orczykowski Szymon (17)
POL
36 Enns Luke (18)
CAN
37 Cerne Vid (18)
SLO
38 Kragelj Jure (18)
SLO
K1 1000 Juniors Men
# Boat Country
1 Usta Taha Erkam (18)
TUR
2 Ramazanov Amil (17)
AZE
3 Kleinman Nevo (18)
ISR
4 Hartmann Till (17)
CYP
5 Briedl Tim (17)
AUT
6 Valenta Štěpán (17)
CZE
7 İnceci Berkay (17)
TUR
8 Sarar Ali Kemal (18)
TUR
9 Egli Robin (17)
SUI
10 Hirzel Sven (18)
SUI
11 Muff Matthias (18)
SUI
12 Hoiss Vincent (18)
GER
13 Schmiech Julian (18)
GER
14 Ebel Elias (18)
GEC
15 Hoeckberg Tim (17)
GEC
16 Junker Roman (18)
GEC
17 Schewe Paavo (18)
GEC
18 Schultz Theodor (17)
GEC
# Boat Country
19 May Christopher (17)
GEC
20 Voigt Ben-Luca (17)
GEC
21 Fritzsche Alexander (17)
GEC
22 Witzleb Theo (17)
GEC
23 Bábik Martin  (18)
SVK
24 Bergendi Marko  (18)
SVK
25 Ďurčo Oskar  (17)
SVK
26 Lukáč Teo Peter  (17)
SVK
27 Szabó Maximilián  (18)
SVK
28 Klima Michal  (17)
SVB
29 Klimo Michal  (18)
SVB
30 Fazekas Adrián  (18)
SVB
31 Borucki Alex (18)
POL
32 Kubalski Mateusz (17)
POL
33 Enns Luke (18)
CAN
34 Kragelj Jure (18)
SLO
35 Mińczuk Kuba (18)
POL
K1 5 km Juniori
# Boat Country
1 Kleinman Nevo (18)
ISR
2 Hartmann Till (17)
CYP
3 Chovanec Martin (17)
CZE
4 Ebel Elias (18)
GEC
5 Schewe Paavo (18)
GEC
6 Fritzsche Alexander (17)
GEC
7 Witzleb Theo (17)
GEC
# Boat Country
8 Bergendi Marko  (18)
SVK
9 Lukáč Teo Peter  (17)
SVK
10 Klimo Michal  (18)
SVB
11 Borucki Alex (18)
POL
12 Szymczak Piotr (17)
POL
13 Orczykowski Szymon (17)
POL
14 Enns Luke (18)
CAN
K2 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Sulak Muhammet Emin (17)
Usta Taha Erkam (18)
TUR
TUR
2 Sarar Ali Kemal (18)
İnceci Berkay (17)
TUR
TUR
3 Hirzel Sven (18)
Schmitter Aaron (18)
SUI
SUI
4 Engeln Linus (17)
Methner Tim-Ole (17)
GER
GER
5 Gessert Timo (17)
Schroller Romeo (18)
GER
GER
6 Hoeckberg Tim (17)
Junker Roman (18)
GEC
GEC
7 May Christopher (17)
Steuernagel Arthur (17)
GEC
GEC
8 Fritzsche Alexander (17)
Witzleb Theo (17)
GEC
GEC
# Boat Country
9 Lepi Máté  (18)
Szabó Maximilián  (18)
SVK
SVK
10 Bábik Martin  (18)
Marsal Máté  (17)
SVK
SVK
11 Bergendi Marko  (18)
Ďurčo Oskar  (17)
SVK
SVK
12 Ficza René  (18)
Lukáč Teo Peter  (17)
SVK
SVK
13 Borucki Alex (18)
Kubalski Mateusz (17)
POL
POL
14 Meus Marcel (17)
Mińczuk Szymon (18)
POL
POL
15 Apfel Martin  (17)
Klima Michal  (17)
SVB
SVB
K2 1000 Juniors Men
# Boat Country
1 Engeln Linus (17)
Methner Tim-Ole (17)
GER
GER
2 Bertram Ferdinand (17)
Mühlnickel Julius (18)
GER
GER
3 Gessert Timo (17)
Schulz Jaron (18)
GER
GER
4 Ebel Elias (18)
Schultz Theodor (17)
GEC
GEC
5 Junker Roman (18)
Schewe Paavo (18)
GEC
GEC
6 Steuernagel Arthur (17)
Voigt Ben-Luca (17)
GEC
GEC
7 Fritzsche Alexander (17)
Witzleb Theo (17)
GEC
GEC
8 Lepi Máté  (18)
Szabó Maximilián  (18)
SVK
SVK
# Boat Country
9 Bábik Martin  (18)
Marsal Máté  (17)
SVK
SVK
10 Bergendi Marko  (18)
Ďurčo Oskar  (17)
SVK
SVK
11 Ficza René  (18)
Lukáč Teo Peter  (17)
SVK
SVK
12 Midloch Norbert (17)
Szymczak Piotr (17)
POL
POL
13 Mińczuk Szymon (18)
Orczykowski Szymon (17)
POL
POL
14 Kot Mikolaj (18)
Meus Marcel (17)
POL
POL
15 Apfel Martin  (17)
Klima Michal  (17)
SVB
SVB
K4 500 Juniors Men
# Boat Country
1 Egli Robin (17)
Hirzel Sven (18)
Muff Matthias (18)
Schmitter Aaron (18)
SUI
SUI
SUI
SUI
2 Gessert Timo (17)
Nedotopa David (17)
Schmiech Julian (18)
Schulz Jaron (18)
GER
GER
GER
GER
3 Ebel Elias (18)
Hoeckberg Tim (17)
Schewe Paavo (18)
Schultz Theodor (17)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
4 Bábik Martin  (18)
Lepi Máté  (18)
Marsal Máté  (17)
Szabó Maximilián  (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
5 Ficza René  (18)
Ďurčo Oskar  (17)
Lukáč Teo Peter  (17)
Múka Jozef  (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
6 Kot Mikolaj (18)
Kubalski Mateusz (17)
Midloch Norbert (17)
Szymczak Piotr (17)
POL
POL
POL
POL
C1 200 Juniors Women
# Boat Country
1 Loske Carlotta (17)
GER
2 Noelke Larissa (18)
GER
3 Heidl Cheyenne (17)
GER
4 Borchardt Isabell (18)
GEC
5 Lämmel Luise (18)
GEC
6 Lemke Lorena (17)
GEC
# Boat Country
7 Wagemann Leni (17)
GEC
8 Bónová Zoé  (18)
SVK
9 Soltynska Amelia (17)
POL
10 Stodulska Jagoda (17)
POL
11 Rużanowska Maja (17)
POL
C1 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Noelke Larissa (18)
GER
2 Strobel Lykka (17)
GER
3 Borchardt Isabell (18)
GEC
4 Lämmel Luise (18)
GEC
5 Lemke Lorena (17)
GEC
# Boat Country
6 Wagemann Leni (17)
GEC
7 Bónová Zoé  (18)
SVK
8 Soltynska Amelia (17)
POL
9 Stodulska Jagoda (17)
POL
10 Rużanowska Maja (17)
POL
C1 1000 Juniors Women
# Boat Country
1 Noelke Larissa (18)
GER
2 Gerchel Selina (18)
GER
3 Borchardt Isabell (18)
GEC
4 Lämmel Luise (18)
GEC
5 Lemke Lorena (17)
GEC
# Boat Country
6 Wagemann Leni (17)
GEC
7 Bónová Zoé  (18)
SVK
8 Marcinkowska Amelia (17)
POL
9 Kowalak Agata (18)
POL
C1 5 km Juniorky
# Boat Country
1 Borchardt Isabell (18)
GEC
2 Lemke Lorena (17)
GEC
# Boat Country
3 Marcinkowska Amelia (17)
POL
4 Kowalak Agata (18)
POL
C2 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Gerchel Selina (17)
Heidl Cheyenne (17)
GER
GER
2 Loske Carlotta (18)
Strobel Lykka (17)
GER
GER
3 Borchardt Isabell (18)
Lämmel Luise (18)
GEC
GEC
# Boat Country
4 Lemke Lorena (17)
Wagemann Leni (17)
GEC
GEC
5 Marcinkowska Amelia (17)
Stodulska Jagoda (17)
POL
POL
6 Kowalak Agata (18)
Soltynska Amelia (17)
POL
POL
C2 1000 Juniors Women
# Boat Country
1 Loske Carlotta (18)
Strobel Lykka (17)
GER
GER
2 Gerchel Selina (18)
Heidl Cheyenne (17)
GER
GER
3 Lemke Lorena (17)
Lämmel Luise (18)
GEC
GEC
# Boat Country
4 Borchardt Isabell (18)
Wagemann Leni (17)
GEC
GEC
5 Kowalak Agata (18)
Rużanowska Maja (17)
POL
POL
6 Marcinkowska Amelia (17)
Stodulska Jagoda (17)
POL
POL
C4 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Gerchel Selina (18)
Heidl Cheyenne (17)
Loske Carlotta (18)
Noelke Larissa (18)
GER
GER
GER
GER
2 Borchardt Isabell (18)
Lämmel Luise (18)
Lemke Lorena (17)
Wagemann Leni (17)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
3 Kowalak Agata (18)
Marcinkowska Amelia (17)
Rużanowska Maja (17)
Soltynska Amelia (17)
POL
POL
POL
POL
K1 200 Juniors Women
# Boat Country
1 Yildiz Özge Nas (17)
TUR
2 Zendulková Klára (17)
CZE
3 Amherd Ladina (18)
SUI
4 Hermanussen Finja (18)
GER
5 Nikolay Katharina (18)
GER
6 Albrecht Kim Iva (17)
GEC
7 Leonhardt Nele (18)
GEC
8 Marlow Lucy (17)
GEC
# Boat Country
9 Unruh Maxi (18)
GEC
10 Hüfner Marieke (17)
GEC
11 Pausch Lene (18)
GEC
12 Hvojniková Nikola  (18)
SVK
13 Loba Wiktoria (17)
POL
14 Zimnoch Dominika (18)
POL
15 Borárosová Viktória  (17)
SVB
16 Bedernjak Hana (17)
SLO
K1 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Zendulková Klára (17)
CZE
2 Amherd Ladina (18)
SUI
3 Hermanussen Finja (18)
GER
4 Heuser Caroline (17)
GER
5 Reinwardt Nele (17)
GER
6 Albrecht Kim Iva (17)
GEC
7 Dreager Fenja (17)
GEC
8 Leonhardt Nele (18)
GEC
9 Zendt Amy (18)
GEC
10 Duffy Phoebe (17)
GEC
11 Hüfner Marieke (17)
GEC
12 Köntopp Liv-Grete (17)
GEC
# Boat Country
13 Pausch Lene (18)
GEC
14 Hvojniková Nikola  (18)
SVK
15 Minarovičová Ema  (17)
SVK
16 Rynkiewicz Zuzanna (17)
POL
17 Wieclawska Zofia (18)
POL
18 Łuczak Maja (17)
POL
19 Mészárosová Nela  (17)
SVB
20 Borárosová Viktória  (17)
SVB
21 Kováčová Andrea  (17)
SVB
22 Bedernjak Hana (17)
SLO
23 Szeliga Aleksandra (18)
POL
K1 1000 Juniors Women
# Boat Country
1 Zendulková Klára (17)
CZE
2 Amherd Ladina (18)
SUI
3 Reinwardt Nele (17)
GER
4 Dreager Fenja (17)
GEC
5 Marlow Lucy (17)
GEC
6 Duffy Phoebe (17)
GEC
7 Hüfner Marieke (17)
GEC
# Boat Country
8 Köntopp Liv-Grete (17)
GEC
9 Minarovičová Ema  (17)
SVK
10 Kot Julia (18)
POL
11 Szeliga Aleksandra (18)
POL
12 Mészárosová Nela  (17)
SVB
13 Kováčová Andrea  (17)
SVB
14 Bedernjak Hana (17)
SLO
K1 5 km Juniorky
# Boat Country
1 Duffy Phoebe (17)
GEC
2 Köntopp Liv-Grete (17)
GEC
3 Minarovičová Ema  (17)
SVK
# Boat Country
4 Mészárosová Nela  (17)
SVB
5 Bedernjak Hana (17)
SLO
K2 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Karvan Işılsu (17)
Yildiz Özge Nas (17)
TUR
TUR
2 Rager Marlene (18)
Schenk Emily (18)
AUT
AUT
3 Bílková Michalea (17)
Zendulková Klára (17)
CZE
CZE
4 Heuser Caroline (17)
Kliment Leni (18)
GER
GER
5 Ivana Schuck (17)
Kuinke Ricka (18)
GER
GER
6 Albrecht Kim Iva (17)
Zendt Amy (18)
GEC
GEC
7 Marlow Lucy (17)
Unruh Maxi (18)
GEC
GEC
# Boat Country
8 Dreager Fenja (17)
Leonhardt Nele (18)
GEC
GEC
9 Hüfner Marieke (17)
Köntopp Liv-Grete (17)
GEC
GEC
10 Duffy Phoebe (17)
Pausch Lene (18)
GEC
GEC
11 Wieclawska Zofia (18)
Zimnoch Dominika (18)
POL
POL
12 Kot Julia (18)
Szeliga Aleksandra (18)
POL
POL
13 Borárosová Viktória  (17)
Mészárosová Nela  (17)
SVB
SVB
K2 1000 Juniors Women
# Boat Country
1 Karvan Işılsu (17)
Yildiz Özge Nas (17)
TUR
TUR
2 Rager Marlene (18)
Schenk Emily (18)
AUT
AUT
3 Bílková Michalea (17)
Zendulková Klára (17)
CZE
CZE
4 Heuser Caroline (17)
Kliment Leni (18)
GER
GER
5 Kuinke Ricka (18)
Schuck Ivana (17)
GER
GER
6 Albrecht Kim Iva (17)
Zendt Amy (18)
GEC
GEC
# Boat Country
7 Marlow Lucy (17)
Unruh Maxi (18)
GEC
GEC
8 Dreager Fenja (17)
Leonhardt Nele (18)
GEC
GEC
9 Köntopp Liv-Grete (17)
Pausch Lene (18)
GEC
GEC
10 Rynkiewicz Zuzanna (17)
Łuczak Maja (17)
POL
POL
11 Wieclawska Zofia (18)
Zimnoch Dominika (18)
POL
POL
12 Borárosová Viktória  (17)
Mészárosová Nela  (17)
SVB
SVB
K4 500 Juniors Women
# Boat Country
1 Hermanussen Finja (18)
Ivana Schuck (17)
Nikolay Katharina (18)
Reinwardt Nele (17)
GER
GER
GER
GER
2 Albrecht Kim Iva (17)
Marlow Lucy (17)
Unruh Maxi (18)
Zendt Amy (18)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
3 Duffy Phoebe (17)
Hüfner Marieke (17)
Köntopp Liv-Grete (17)
Pausch Lene (18)
GEC
GEC
GEC
GEC
4 Kot Julia (18)
Rynkiewicz Zuzanna (17)
Szeliga Aleksandra (18)
Łuczak Maja (17)
POL
POL
POL
POL
C1 200 Cadets Boys
# Boat Country
1 Mosaikos Marios (15)
CYP
2 Iakovou Eftychios (16)
CYP
3 Šunjić Petar (16)
CRO
4 Vičař Josef (15)
CZE
5 Haase Moritz (16)
GEC
6 Hoppe Arthur (15)
GEC
7 Vandersee Arjen Myles (16)
GEC
8 Vangermain Vigo (15)
GEC
9 Prehl Jonas (15)
GEC
# Boat Country
10 Weber Emil (15)
GEC
11 Wendt Laurin (16)
GEC
12 Dostál Marek  (16)
SVK
13 Hollein Gustav  (16)
SVK
14 Knotko Tobias  (16)
SVK
15 Koubek Matúš  (15)
SVK
16 Vician Maximilán  (15)
SVK
17 Kirchbach Moritz (15)
GEC
18 Oravec Alex  (16)
SVB
C1 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Mosaikos Marios (15)
CYP
2 Iakovou Eftychios (16)
CYP
3 Šunjić Petar (16)
CRO
4 Vičař Josef (15)
CZE
5 Martynenko Danilo (16)
CZE
6 Haase Moritz (16)
GEC
7 Hoppe Arthur (15)
GEC
8 Vandersee Arjen Myles (16)
GEC
9 Vangermain Vigo (15)
GEC
10 Prehl Jonas (15)
GEC
11 Weber Emil (15)
GEC
12 Wendt Laurin (16)
GEC
# Boat Country
13 Dostál Marek  (16)
SVK
14 Hollein Gustav  (16)
SVK
15 Knotko Tobias  (16)
SVK
16 Koubek Matúš  (15)
SVK
17 Kukučka Marek  (16)
SVK
18 Vician Maximilán  (15)
SVK
19 Dekowski Oskar (16)
POL
20 Stanek Kacper (16)
POL
21 Kirchbach Moritz (15)
GEC
22 Oravec Alex  (16)
SVB
23 Gibas Viktor  (16)
SVB
C1 1000 Cadets Boys
# Boat Country
1 Mosaikos Marios (15)
CYP
2 Iakovou Eftychios (16)
CYP
3 Vičař Josef (15)
CZE
4 Martynenko Danilo (16)
CZE
5 Haase Moritz (16)
GEC
6 Hoppe Arthur (15)
GEC
7 Vandersee Arjen Myles (16)
GEC
8 Vangermain Vigo (15)
GEC
9 Prehl Jonas (15)
GEC
10 Weber Emil (15)
GEC
# Boat Country
11 Wendt Laurin (16)
GEC
12 Hollein Gustav  (16)
SVK
13 Knotko Tobias  (16)
SVK
14 Koubek Matúš  (15)
SVK
15 Kukučka Marek  (16)
SVK
16 Dekowski Oskar (16)
POL
17 Stanek Kacper (16)
POL
18 Kirchbach Moritz (15)
GEC
19 Gibas Viktor  (16)
SVB
C1 5 km Kadeti
# Boat Country
1 Mosaikos Marios (15)
CYP
2 Iakovou Eftychios (16)
CYP
3 Vičař Josef (15)
CZE
4 Martynenko Danilo (16)
CZE
5 Haase Moritz (16)
GEC
6 Hoppe Arthur (15)
GEC
7 Vandersee Arjen Myles (16)
GEC
8 Vangermain Vigo (15)
GEC
# Boat Country
9 Prehl Jonas (15)
GEC
10 Weber Emil (15)
GEC
11 Wendt Laurin (16)
GEC
12 Dostál Marek  (16)
SVK
13 Hollein Gustav  (16)
SVK
14 Koubek Matúš  (15)
SVK
15 Kukučka Marek  (16)
SVK
16 Kirchbach Moritz (15)
GEC
C2 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Iakovou Eftychios (16)
Mosaikos Marios (15)
CYP
CYP
2 Haase Moritz (16)
Hoppe Arthur (15)
GEC
GEC
3 Vandersee Arjen Myles (16)
Vangermain Vigo (15)
GEC
GEC
4 Prehl Jonas (15)
Weber Emil (15)
GEC
GEC
# Boat Country
5 Kirchbach Moritz (15)
Wendt Laurin (16)
GEC
GEC
6 Dostál Marek  (16)
Hollein Gustav  (16)
SVK
SVK
7 Dekowski Oskar (16)
Stanek Kacper (16)
POL
POL
C2 1000 Cadets Boys
# Boat Country
1 Iakovou Eftychios (16)
Mosaikos Marios (15)
CYP
CYP
2 Haase Moritz (16)
Hoppe Arthur (15)
GEC
GEC
3 Vandersee Arjen Myles (16)
Vangermain Vigo (15)
GEC
GEC
4 Prehl Jonas (15)
Weber Emil (15)
GEC
GEC
# Boat Country
5 Kirchbach Moritz (15)
Wendt Laurin (16)
GEC
GEC
6 Dostál Marek  (16)
Hollein Gustav  (16)
SVK
SVK
7 Dekowski Oskar (16)
Stanek Kacper (16)
POL
POL
C4 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Haase Moritz (16)
Hoppe Arthur (15)
Vandersee Arjen Myles (16)
Vangermain Vigo (15)
GEC
GEC
GEC
GEC
2 Kirchbach Moritz (15)
Prehl Jonas (15)
Weber Emil (15)
Wendt Laurin (16)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
3 Dostál Marek  (16)
Hollein Gustav  (16)
Knotko Tobias  (16)
Koubek Matúš  (15)
SVK
SVK
SVK
SVK
K1 200 Cadets Boys
# Boat Country
1 Karahan Rahmi Kaan (16)
TUR
2 Ahmadov Giyas (16)
AZE
3 Hajizada Alimurad (15)
AZE
4 Saraç Hasan (16)
TUR
5 Kyriacou Antonis (15)
CYP
6 Profanter Lukas (16)
AUT
7 Potočki Leon (16)
CRO
8 Barabáš Ondřej (16)
CZE
9 Malikov Niyaz (16)
AZE
10 Diederich Theo (16)
GEC
11 Wulff Maarten (16)
GEC
12 Arnold Richardt (16)
GEC
13 Liedtke Til (15)
GEC
14 Neumann Jonas (16)
GEC
15 Grüneich Norwin (16)
GEC
# Boat Country
16 Röwert Luis (16)
GEC
17 Schüler Finley (16)
GEC
18 Gavlider Alex  (16)
SVK
19 Hangya Samuel  (16)
SVK
20 Lopata Matej  (16)
SVK
21 Csemez Viktor  (16)
SVB
22 Jankech Filip  (16)
SVB
23 Sobota Cristian  (15)
SVB
24 Tapušik Tomáš  (16)
SVB
25 Urban Šimon  (15)
SVB
26 Kuzma Jaroslav  (16)
SVB
27 Bratuz Savin (16)
SLO
28 Cusin Anej (16)
SLO
29 Gasperin Gregor (16)
SLO
30 Vizintin Ziga (15)
SLO
K1 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Malikov Niyaz (16)
AZE
2 Hajizada Alimurad (15)
AZE
3 Saraç Hasan (16)
TUR
4 Kyriacou Antonis (15)
CYP
5 Profanter Lukas (16)
AUT
6 Potočki Leon (16)
CRO
7 Barabáš Ondřej (16)
CZE
8 Bachmann Sebastian (15)
SUI
9 Imoberdorf Nino (15)
SUI
10 Koblet Nico (16)
SUI
11 Wyss Marc (16)
SUI
12 Řihošek Tomáš (16)
CZE
13 Degner Julius (16)
GEC
14 Diederich Theo (16)
GEC
15 Milas Philipp (16)
GEC
16 Wulff Maarten (16)
GEC
17 Arnold Richardt (16)
GEC
18 Barchmann Adrian (16)
GEC
19 Liedtke Til (15)
GEC
20 Neumann Jonas (16)
GEC
21 Csides Milo Maria (15)
GEC
22 Genrich Matwej (16)
GEC
23 Grüneich Norwin (16)
GEC
# Boat Country
24 Röwert Luis (16)
GEC
25 Schüler Finley (16)
GEC
26 Tege Lars Alexander (16)
GEC
27 Bartolčič Jakub  (16)
SVK
28 Gavlider Alex  (16)
SVK
29 Kocúr Tomáš  (15)
SVK
30 Lopata Matej  (16)
SVK
31 Sekerák Matúš  (16)
SVK
32 Becker Maxim  (15)
SVB
33 Csemez Viktor  (16)
SVB
34 Sobota Cristian  (15)
SVB
35 Urban Šimon  (15)
SVB
36 Kuzma Jaroslav  (16)
SVB
37 Witkowski Szymon (15)
POL
38 Zawistowski Damian (16)
POL
39 Ivancic Tilen (16)
SLO
40 Jurkovic Gaber (16)
SLO
41 Palijan Filip (16)
SLO
42 Gasperin Gregor (16)
SLO
43 Vizintin Ziga (15)
SLO
44 Lenkey Adrián  (16)
SVB
45 Tischer Vojtěch (16)
CZE
46 Tóth Michal  (16)
SVB
K1 1000 Cadets Boys
# Boat Country
1 Malikov Niyaz (16)
AZE
2 Hajizada Alimurad (15)
AZE
3 Saraç Hasan (16)
TUR
4 Kyriacou Antonis (15)
CYP
5 Profanter Lukas (16)
AUT
6 Potočki Leon (16)
CRO
7 Karahan Rahmi Kaan (16)
TUR
8 Degner Julius (16)
GEC
9 Milas Philipp (16)
GEC
10 Arnold Richardt (16)
GEC
11 Barchmann Adrian (16)
GEC
12 Liedtke Til (15)
GEC
13 Neumann Jonas (16)
GEC
14 Csides Milo Maria (15)
GEC
15 Genrich Matwej (16)
GEC
16 Grüneich Norwin (16)
GEC
17 Tege Lars Alexander (16)
GEC
18 Bartolčič Jakub  (16)
SVK
# Boat Country
19 Gavlider Alex  (16)
SVK
20 Hangya Samuel  (16)
SVK
21 Kocúr Tomáš  (15)
SVK
22 Sekerák Matúš  (16)
SVK
23 Becker Maxim  (15)
SVB
24 Csemez Viktor  (16)
SVB
25 Sobota Cristian  (15)
SVB
26 Tapušik Tomáš  (16)
SVB
27 Kuzma Jaroslav  (16)
SVB
28 Kaźmierczak Mikołaj (16)
POL
29 Szot Paweł (16)
POL
30 Bratuz Savin (16)
SLO
31 Cusin Anej (16)
SLO
32 Ivancic Tilen (16)
SLO
33 Jurkovic Gaber (16)
SLO
34 Palijan Filip (16)
SLO
35 Preseren Brine (16)
SLO
36 Tóth Michal  (16)
SVB
K1 5 km Kadeti
# Boat Country
1 Kyriacou Antonis (15)
CYP
2 Barabáš Ondřej (16)
CZE
3 Milas Philipp (16)
GEC
4 Wulff Maarten (16)
GEC
5 Barchmann Adrian (16)
GEC
6 Csides Milo Maria (15)
GEC
7 Genrich Matwej (16)
GEC
8 Grüneich Norwin (16)
GEC
9 Röwert Luis (16)
GEC
10 Schüler Finley (16)
GEC
11 Tege Lars Alexander (16)
GEC
12 Bartolčič Jakub  (16)
SVK
13 Hangya Samuel  (16)
SVK
# Boat Country
14 Kocúr Tomáš  (15)
SVK
15 Lopata Matej  (16)
SVK
16 Sekerák Matúš  (16)
SVK
17 Kunc Jakub  (16)
SVB
18 Csemez Viktor  (16)
SVB
19 Sobota Cristian  (15)
SVB
20 Kuzma Jaroslav  (16)
SVB
21 Šmahel Oliver  (16)
SVB
22 Jurkovic Gaber (16)
SLO
23 Palijan Filip (16)
SLO
24 Preseren Brine (16)
SLO
25 Urban Šimon  (15)
SVB
26 Uhrík Jakub  (15)
SVB
K2 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Ahmadov Giyas (16)
Hajizada Alimurad (15)
AZE
AZE
2 Barabáš Ondřej (16)
Tischer Vojtěch (16)
CZE
CZE
3 Arnold Richardt (16)
Neumann Jonas (16)
GEC
GEC
4 Barchmann Adrian (16)
Liedtke Til (15)
GEC
GEC
5 Genrich Matwej (16)
Grüneich Norwin (16)
GEC
GEC
6 Schüler Finley (16)
Tege Lars Alexander (16)
GEC
GEC
7 Csides Milo Maria (15)
Röwert Luis (16)
GEC
GEC
8 Bartolčič Jakub  (16)
Sekerák Matúš  (16)
SVK
SVK
9 Becker Maxim  (15)
Kunc Jakub  (16)
SVB
SVB
# Boat Country
10 Jankech Filip  (16)
Lenkey Adrián  (16)
SVB
SVB
11 Kaźmierczak Mikołaj (16)
Szot Paweł (16)
POL
POL
12 Witkowski Szymon (15)
Zawistowski Damian (16)
POL
POL
13 Bratuz Savin (16)
Cusin Anej (16)
SLO
SLO
14 Gasperin Gregor (16)
Vizintin Ziga (15)
SLO
SLO
15 Palijan Filip (16)
Preseren Brine (16)
SLO
SLO
16 Vašek Alexander  (16)
Šmahel Oliver  (16)
SVB
SVB
17 Barczi Lukáš  (15)
Hájek Filip  (15)
SVB
SVB
18 Gavlider Alex  (16)
Kocúr Tomáš  (15)
SVK
SVK
K2 1000 Cadets Boys
# Boat Country
1 Barabáš Ondřej (16)
Tischer Vojtěch (16)
CZE
CZE
2 Bachmann Sebastian (15)
Imoberdorf Nino (15)
SUI
SUI
3 Koblet Nico (16)
Wyss Marc (16)
SUI
SUI
4 Degner Julius (16)
Diederich Theo (16)
GEC
GEC
5 Milas Philipp (16)
Wulff Maarten (16)
GEC
GEC
6 Arnold Richardt (16)
Neumann Jonas (16)
GEC
GEC
7 Barchmann Adrian (16)
Liedtke Til (15)
GEC
GEC
8 Genrich Matwej (16)
Grüneich Norwin (16)
GEC
GEC
9 Schüler Finley (16)
Tege Lars Alexander (16)
GEC
GEC
10 Csides Milo Maria (15)
Röwert Luis (16)
GEC
GEC
# Boat Country
11 Bartolčič Jakub  (16)
Sekerák Matúš  (16)
SVK
SVK
12 Becker Maxim  (15)
Kunc Jakub  (16)
SVB
SVB
13 Uhrík Jakub  (15)
Urban Šimon  (15)
SVB
SVB
14 Kaźmierczak Mikołaj (16)
Szot Paweł (16)
POL
POL
15 Witkowski Szymon (15)
Zawistowski Damian (16)
POL
POL
16 Ivancic Tilen (16)
Jurkovic Gaber (16)
SLO
SLO
17 Palijan Filip (16)
Vizintin Ziga (15)
SLO
SLO
18 Vašek Alexander  (16)
Šmahel Oliver  (16)
SVB
SVB
19 Barczi Lukáš  (15)
Hájek Filip  (15)
SVB
SVB
K4 500 Cadets Boys
# Boat Country
1 Bachmann Sebastian (15)
Imoberdorf Nino (15)
Koblet Nico (16)
Wyss Marc (16)
SUI
SUI
SUI
SUI
2 Degner Julius (16)
Diederich Theo (16)
Milas Philipp (16)
Wulff Maarten (16)
GEC
GEC
GEC
GEC
3 Arnold Richardt (16)
Barchmann Adrian (16)
Liedtke Til (15)
Neumann Jonas (16)
GEC
GEC
GEC
GEC
4 Genrich Matwej (16)
Röwert Luis (16)
Schüler Finley (16)
Tege Lars Alexander (16)
GEC
GEC
GEC
GEC
5 Bartolčič Jakub  (16)
Gavlider Alex  (16)
Hangya Samuel  (16)
Kocúr Tomáš  (15)
SVK
SVK
SVK
SVK
# Boat Country
6 Jankech Filip  (16)
Tapušik Tomáš  (16)
Uhrík Jakub  (15)
Urban Šimon  (15)
SVB
SVB
SVB
SVB
7 Kaźmierczak Mikołaj (16)
Szot Paweł (16)
Witkowski Szymon (15)
Zawistowski Damian (16)
POL
POL
POL
POL
8 Bratuz Savin (16)
Cusin Anej (16)
Ivancic Tilen (16)
Jurkovic Gaber (16)
SLO
SLO
SLO
SLO
9 Barczi Lukáš  (15)
Hájek Filip  (15)
Šmahel Oliver  (16)
Vašek Alexander  (16)
SVB
SVB
SVB
SVB
C1 200 Cadets Girls
# Boat Country
1 Burwig Marie (15)
GEC
2 Erhard Lilli (15)
GEC
3 Kratz Finja (16)
GEC
4 Lahrsow Johanna (15)
GEC
5 Marder Lia (16)
GEC
6 Vasylenko Nadiia (15)
GEC
# Boat Country
7 Stehlík Vivien  (16)
SVK
8 Nowak Sandra (15)
POL
9 Galbavá Gloria  (16)
SVB
10 Jiskrová Tereza (16)
CZE
11 Werthaimerová Ema (16)
CZE
C1 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Chovancová Daniela (15)
CZE
2 Burwig Marie (15)
GEC
3 Erhard Lilli (15)
GEC
4 Kratz Finja (16)
GEC
5 Lahrsow Johanna (15)
GEC
6 Marder Lia (16)
GEC
7 Vasylenko Nadiia (15)
GEC
# Boat Country
8 Stehlík Vivien  (16)
SVK
9 Nowak Sandra (15)
POL
10 Rassak Martyna (15)
POL
11 Galbavá Gloria  (16)
SVB
12 Jiskrová Tereza (16)
CZE
13 Werthaimerová Ema (16)
CZE
C1 1000 Cadets Girls
# Boat Country
1 Burwig Marie (15)
GEC
2 Erhard Lilli (15)
GEC
3 Kratz Finja (16)
GEC
4 Lahrsow Johanna (15)
GEC
5 Marder Lia (16)
GEC
6 Vasylenko Nadiia (15)
GEC
# Boat Country
7 Stehlík Vivien  (16)
SVK
8 Nowak Sandra (15)
POL
9 Rassak Martyna (15)
POL
10 Galbavá Gloria  (16)
SVB
11 Werthaimerová Ema (16)
CZE
C1 5 km Kadetky
# Boat Country
1 Burwig Marie (15)
GEC
2 Erhard Lilli (15)
GEC
3 Kratz Finja (16)
GEC
4 Lahrsow Johanna (15)
GEC
5 Vasylenko Nadiia (15)
GEC
# Boat Country
6 Stehlík Vivien  (16)
SVK
7 Rassak Martyna (15)
POL
8 Galbavá Gloria  (16)
SVB
9 Jiskrová Tereza (16)
CZE
C2 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Burwig Marie (15)
Erhard Lilli (15)
GEC
GEC
2 Lahrsow Johanna (15)
Marder Lia (16)
GEC
GEC
3 Kratz Finja (16)
Vasylenko Nadiia (15)
GEC
GEC
# Boat Country
4 Nowak Sandra (15)
Rassak Martyna (15)
POL
POL
5 Jiskrová Tereza (16)
Werthaimerová Ema (16)
CZE
CZE
C2 1000 Cadets Girls
# Boat Country
1 Burwig Marie (15)
Erhard Lilli (15)
GEC
GEC
2 Kratz Finja (16)
Marder Lia (16)
GEC
GEC
3 Lahrsow Johanna (15)
Vasylenko Nadiia (15)
GEC
GEC
# Boat Country
4 Nowak Sandra (15)
Rassak Martyna (15)
POL
POL
5 Jiskrová Tereza (16)
Werthaimerová Ema (16)
CZE
CZE
C4 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Kratz Finja (16)
Lahrsow Johanna (15)
Marder Lia (16)
Vasylenko Nadiia (15)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
K1 200 Cadets Girls
# Boat Country
1 Drozd Mariya (16)
ISR
2 Antunović Ema (15)
CRO
3 Nenadović Lara (16)
CRO
4 Vučković Barbara (16)
CRO
5 Fäh Malin (16)
SUI
6 Kaddur Stella (16)
SUI
7 Heller Ciara (16)
GEC
8 Küttner Anna (16)
GEC
9 Beier Ida (15)
GEC
10 Holke Adele (16)
GEC
11 Gajdošíková Eliška  (16)
SVK
# Boat Country
12 Hanáková Lara  (16)
SVK
13 Kováčová Alexandra  (15)
SVK
14 Markovičová Diana  (15)
SVK
15 Tóthová Adela  (15)
SVK
16 Borucka Oliwia (16)
POL
17 Gruca Natalia (16)
POL
18 Michalska Anastazja (16)
POL
19 Zabel Sandra (16)
POL
20 Jakulin Zala (16)
SLO
21 Plesnicar Eva (16)
SLO
22 Pisecka Julia (16)
POL
K1 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Drozd Mariya (16)
ISR
2 Antunović Ema (15)
CRO
3 Vaš Kiara (15)
CRO
4 Bílková Michaela (16)
CZE
5 Fäh Malin (16)
SUI
6 Kaddur Stella (16)
SUI
7 Heller Ciara (16)
GEC
8 Hermann Hanna (16)
GEC
9 Küttner Anna (16)
GEC
10 Purath Marianne (16)
GEC
11 Beier Ida (15)
GEC
12 Holke Adele (16)
GEC
13 Gajdošíková Eliška  (16)
SVK
# Boat Country
14 Hanáková Lara  (16)
SVK
15 Kováčová Alexandra  (15)
SVK
16 Markovičová Diana  (15)
SVK
17 Rusová Daniela  (15)
SVK
18 Tóthová Adela  (15)
SVK
19 Borucka Oliwia (16)
POL
20 Bartolčičová Natália  (16)
SVB
21 Moťovská Alexandra  (16)
SVB
22 Jakulin Zala (16)
SLO
23 Plesnicar Eva (16)
SLO
24 Perúteková Vanesa  (15)
SVB
25 Gruca Natalia (16)
POL
K1 1000 Cadets Girls
# Boat Country
1 Drozd Mariya (16)
ISR
2 Bílková Michaela (16)
CZE
3 Hermann Hanna (16)
GEC
4 Purath Marianne (16)
GEC
5 Beier Ida (15)
GEC
6 Holke Adele (16)
GEC
7 Gajdošíková Eliška  (16)
SVK
# Boat Country
8 Markovičová Diana  (15)
SVK
9 Rusová Daniela  (15)
SVK
10 Gruca Natalia (16)
POL
11 Piasecka Julia (16)
POL
12 Zabel Sandra (16)
POL
13 Matejbusová Alexandra  (15)
SVB
14 Moťovská Alexandra  (16)
SVB
K1 5 km Kadetky
# Boat Country
1 Hermann Hanna (16)
GEC
2 Beier Ida (15)
GEC
3 Holke Adele (16)
GEC
4 Kováčová Alexandra  (15)
SVK
5 Markovičová Diana  (15)
SVK
# Boat Country
6 Rusová Daniela  (15)
SVK
7 Bartolčičová Natália  (16)
SVB
8 Matejbusová Alexandra  (15)
SVB
9 Moťovská Alexandra  (16)
SVB
K2 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Nenadović Lara (15)
Vučković Barbara (16)
CRO
CRO
2 Fäh Malin (16)
Kaddur Stella (16)
SUI
SUI
3 Heller Ciara (16)
Purath Marianne (16)
GEC
GEC
4 Hermann Hanna (16)
Küttner Anna (16)
GEC
GEC
5 Beier Ida (15)
Holke Adele (16)
GEC
GEC
6 Kováčová Alexandra  (15)
Markovičová Diana  (15)
SVK
SVK
# Boat Country
7 Rusová Daniela  (15)
Tóthová Adela  (15)
SVK
SVK
8 Gajdošíková Eliška  (16)
Hanáková Lara  (16)
SVK
SVK
9 Bartolčičová Natália  (16)
Matejbusová Alexandra  (15)
SVB
SVB
10 Jakulin Zala (16)
Plesnicar Eva (16)
SLO
SLO
11 Michalska Anastazja (16)
Zabel Sandra (16)
POL
POL
K2 1000 Cadets Girls
# Boat Country
1 Nenadović Lara (15)
Vučković Barbara (16)
CRO
CRO
2 Heller Ciara (16)
Purath Marianne (16)
GEC
GEC
3 Hermann Hanna (16)
Küttner Anna (16)
GEC
GEC
4 Beier Ida (15)
Holke Adele (16)
GEC
GEC
5 Kováčová Alexandra  (15)
Markovičová Diana  (15)
SVK
SVK
# Boat Country
6 Rusová Daniela  (15)
Tóthová Adela  (15)
SVK
SVK
7 Borucka Oliwia (16)
Michalska Anastazja (16)
POL
POL
8 Bartolčičová Natália  (16)
Matejbusová Alexandra  (15)
SVB
SVB
9 Jakulin Zala (16)
Plesnicar Eva (16)
SLO
SLO
K4 500 Cadets Girls
# Boat Country
1 Antunović Ema (15)
Nenadović Lara (15)
Vaš Kiara (15)
Vučković Barbara (16)
CRO
CRO
CRO
CRO
2 Heller Ciara (16)
Hermann Hanna (16)
Küttner Anna (16)
Purath Marianne (16)
GEC
GEC
GEC
GEC
# Boat Country
3 Kováčová Alexandra  (15)
Markovičová Diana  (15)
Gajdošíková Eliška  (16)
Hanáková Lara  (16)
SVK
SVK
SVK
SVK
4 Borucka Oliwia (16)
Gruca Natalia (16)
Michalska Anastazja (16)
Zabel Sandra (16)
POL
POL
POL
POL
Page generated: 29.05.2024 - 11:32:12