Start list

Back
1 K1 Jun. Men 500 R1 1-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 09:29
1 GORFINKEL Amit (18)
ISR
2 RAJČIČ Klemen (17)
SLO
3 DOBORJGINIDZE Luka (18)
GEO
4 WAWER Dominik (17)
POL
5 NOWACKI Marcin (17)
POL
6 GURBANLI Nihat (17)
AZE
7 ŞEN Abbas anıl (18)
TUR
8 MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
9 BENDE Adam (17)
SVK


2 K1 Jun. Men 500 R2 1-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 09:37
1 MALINOWSKI Dastin (17)
POL
2 UJVÁRI Marko (18)
SVK
3 CHKHUTIASHVILI Jumber (17)
AZE
4 LIBAI Zsolt (18)
SVK
5 BOGYA Bálint (17)
SVK
6 WITKOWSKI Adam (17)
POL
7 GAGUA Giorgi (17)
GEO
8 DRONOV Vladislav (18)
KAZ
9 BAUKO Leo (17)
SVK


3 K1 Jun. Men 500 R3 1-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 09:40
1 NÉMETH Richard (18)
SVK
2 JABLONOVSKÝ Adam (18)
SVK
3 NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
4 HVOJNIK Martin (18)
SVK
5 RYASHENTSEV Igor (18)
KAZ
6 NOWACZYK Hubert (18)
POL
7 KIRIMLI Arda (17)
TUR
8 HORBA Jakub (18)
POL
9 SULETY Matej (17)
SVK


4 K1 Jun. Men 500 R4 1-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 09:44
1 YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
2 KEÇELI Muhammet emin (18)
TUR
3 MACHÁČEK Jan (17)
CZE
4 LUCIĆ Samuel (18)
CRO
5 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
POL
6 PILARZ Wojciech (18)
POL
7 TÓTH Alex (18)
SVK
8 ILIAŠ Martin (17)
SVK


5 K1 Jun. Men 500 R5 1-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 09:47
1 JURČO Michal (17)
SVK
2 ČERNE Jan (17)
SLO
3 ŞEN Hayati kerem (18)
TUR
4 POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
5 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
6 SO Pak yin (18)
HKG
7 STEPUN Jakub (18)
POL
8 LENAC Josip (18)
CRO


6 K1 Boys 500 R1 1-6 + 3 next BT -> SF 25.05.2019 09:53
1 MAGRADZE Tengiz (16)
GEO
2 JOKIEL Krzysztof (15)
POL
3 GALETOVIČ Mihael (16)
CRO
4 TRUHLÁŘ Filip (16)
CZE
5 BAYRAMOV Elvin (15)
AZE
6 VARGHA Boris (15)
SVK
7 OLENIN Aleksei (15)
EST
8 MANFREDA Matevž (15)
SLO
9 KASÁK Michal (15)
SVK
10 BAJZÍK Michal (16)
SVK


7 K1 Boys 500 R2 1-6 + 3 next BT -> SF 25.05.2019 09:56
1 CAGÁŇ Samuel (16)
SVK
2 STOJKOVIČ David (15)
SVK
3 BAYRAMOV Tofig (15)
AZE
4 KAPOUN Miroslav (16)
CZE
5 KAYA Deniz romeo (16)
TUR
6 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
7 KOMOROWSKI Igor (16)
POL
8 LEHMUS Mihhail (15)
EST
9 BABICZA Kristóf (16)
SVK


8 K1 Boys 500 R3 1-6 + 3 next BT -> SF 25.05.2019 09:59
1 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
2 MACHÁČEK Vojtěch (15)
CZE
3 DANAŠ Matej (16)
SVK
4 BODIN Artiom (16)
ISR
5 VATANLAR Halil efe (16)
TUR
6 PODLEISZEK Filip (15)
SVK
7 VALSA Radek (16)
CZE
8 KRAUSE Pawel (16)
POL
9 CHRISTODOULOU Christos (15)
CYP


9 K1 Boys 500 R4 1-6 + 3 next BT -> SF 25.05.2019 10:03
1 PŘIBYL Lukáš (15)
CZE
2 ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
3 KAJDANEK Jaroslaw (15)
POL
4 HUTKO Juraj (15)
SVK
5 SCHRIMPEL Peter (16)
SVK
6 ZHUKOV Andrey (16)
KAZ
7 ORLOV Albert (16)
EST
8 KOBYDA Ondrej (15)
SVK
9 MRVA Martin (16)
SVK


10 K1 Men U23 500 R1 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 10:06
1 KAKKAÇ Serkan (21)
TUR
2 DŐRNER Milan (21)
SVK
3 MAURER Timon (19)
AUT
4 FALETIČ Tit (19)
SLO
5 HOLKA Tomáš (19)
SVK
6 DEMİR Baran (19)
TUR


11 K1 Men U23 500 R2 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 10:10
1 AYVAZ Fahri (21)
TUR
2 MELKO Pavol (20)
SVK
3 CHEUNG Chung tsz (23)
HKG
4 NEMČEK Martin (21)
SVK
5 DEMIR Faruk (20)
TUR
6 MARKELJ Jan (19)
SLO


12 C1 Jun. Men 500 R1 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:14
1 WISNIEWSKI Krystian (18)
POL
2 KÝŠKA Matej (18)
SVK
3 LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
4 SEVCOVS Jurijs (17)
LAT
5 KOSEČEK Filip (18)
SVK
6 ERCEG Danko (17)
CRO
7 MINAŘÍK Jiří (18)
CZE
8 BURDA Vojtěch (18)
CZE


13 C1 Jun. Men 500 R2 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:18
1 ALMAGAMBETOV Anuar (17)
KAZ
2 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
3 SEVCOVS Aleksejs (18)
LAT
4 STRÝČEK Eduard (18)
SVK
5 KRASŇANSKÝ Matej (17)
SVK
6 ŠTURSA Otakar (17)
CZE
7 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ
8 VEČERKA Martin (18)
CZE


14 C1 Jun. Men 500 R3 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:21
1 AITBAY Bereke (17)
KAZ
2 MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
3 OLEXÍK Dominik (18)
SVK
4 BOKOČ Matyáš (18)
CZE
5 MEDINS Nils (17)
LAT
6 MARASA Aleksander (18)
POL
7 KIZEK Peter (17)
SVK
8 MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ


15 K1 Jun. Women 500 R1 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 10:27
1 PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ
2 AMANKELDY Assiya (18)
KAZ
3 VODOPIVEC Neja (17)
SLO
4 ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
5 SEREGIOVÁ Karolína (18)
SVK
6 HERMÉLY Gabriela (18)
CZE
7 GRABOWSKA Alicja (17)
POL


16 K1 Jun. Women 500 R2 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 10:31
1 VARŠAVSKAJA Julia (17)
EST
2 JAKUBISOVÁ Romana (17)
SVK
3 KAKOL Adrianna (18)
POL
4 MIKOLAJEWSKA Martyna (18)
POL
5 KUNTS Anastassiya (18)
KAZ
6 UZAR Özge (18)
TUR
7 HORVÁTH Emma (17)
SVK


17 C1 Boys 500 R1 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 10:34
1 KOŠNAR Adam (15)
CZE
2 PSOTNÝ Adam (15)
SVK
3 KITEWSKI Juliusz (16)
POL
4 LÉRÁNT Lucas (15)
SVK
5 SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
6 DOKTOR Tomáš (15)
CZE
7 JANĎOUREK Šimon (15)
CZE
8 SÝKORA Adam anton (15)
SVK


18 C1 Boys 500 R2 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 10:44
1 OTT Jakab (15)
SVK
2 SEDLÁK Jiří (16)
CZE
3 NERADIL Vojtěch (16)
CZE
4 GIBAS Viliam (15)
SVK
5 SADOWSKI Damian (16)
POL
6 TSIVTSIVADZE Aleksandre (15)
GEO
7 STOLÁRIK Peter (16)
SVK


19 K1 Girls 500 R1 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:44
1 BUGÁR Réka (15)
SVK
2 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
3 GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
4 CZECH Julia (15)
POL
5 MIKELJ Tjaša (15)
SLO
6 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
7 PAVLEŠIN Leona (16)
CRO
8 KURPAN Natalia (16)
POL
9 TKEMALADZE Mariam (16)
GEO


20 K1 Girls 500 R2 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:47
1 KERGE Säde lee (16)
EST
2 SAMCOVÁ Veronika (15)
CZE
3 KOCZKÁS Eszter (16)
SVK
4 ZEMÁNKOVÁ Hana (16)
SVK
5 MIKELJ Manca (16)
SLO
6 ASKAR Assem (15)
KAZ
7 HOLÁ Nina (16)
SVK
8 KRAJEWSKA Julia (16)
POL
9 ŠVECOVÁ Romana (14)
SVK


21 K1 Girls 500 R3 1 -> F, 2-7 -> SF 25.05.2019 10:50
1 SUKHANOVA Stella (16)
KAZ
2 SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
3 TRAKALOVÁ Tatiana (15)
SVK
4 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
5 FRANCA Tia (15)
SLO
6 PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
7 ALMAGAMBET Dilnaz (16)
KAZ
8 ONDROVÁ Vendula (15)
CZE


22 K2 Jun. Men 500 R1 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 11:03
1 CHKHUTIASHVILI Jumber (17)
GURBANLI Nihat (17)
AZE
AZE
2 GOCHASHVILI Bachana (17)
KALUTSKY Dimitri (18)
GEO
GEO
3 LIBAI Zsolt (18)
NÉMETH Richard (18)
SVK
SVK
4 TÓTH Alex (18)
UJVÁRI Marko (18)
SVK
SVK
5 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
NOWACKI Marcin (17)
POL
POL
6 NOWACZYK Hubert (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
7 DRONOV Vladislav (18)
YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
KAZ


23 K2 Jun. Men 500 R2 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 25.05.2019 11:06
1 HALAS Bartosz (17)
STEPUN Jakub (18)
POL
POL
2 LISKOWIAK Damian (18)
ZARSKI Wiktor (18)
POL
POL
3 JABLONOVSKÝ Adam (18)
POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
SVK
4 ILIAŠ Martin (17)
MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
SVK
5 MACHÁČEK Jan (17)
NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
CZE
6 KIRIMLI Arda (17)
ŞEN Abbas anıl (18)
TUR
TUR
7 BENDE Adam (17)
KVETÁK Viktor (18)
SVK
SVK


24 C2 Jun. Men 500 R1 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 11:12
1 ALMAGAMBETOV Anuar (17)
MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
2 NOVÁČEK Vojtěch (18)
VEČERKA Martin (18)
CZE
CZE
3 KOSEČEK Filip (18)
KÝŠKA Matej (18)
SVK
SVK
4 PANDEL Kamil (17)
WISNIEWSKI Krystian (18)
POL
POL
5 LÉRÁNT Christopher peter (17)
STRÝČEK Eduard (18)
SVK
SVK


25 C2 Jun. Men 500 R2 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 11:17
1 KIZEK Peter (17)
MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
SVK
2 AITBAY Bereke (17)
LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
KAZ
3 SEVCOVS Aleksejs (18)
SEVCOVS Jurijs (17)
LAT
LAT
4 HOLDAK Krystian (18)
MICHALAK Gracjan (18)
POL
POL
5 HAMROZY Patrik (18)
KÚTNY Alex (18)
SVK
SVK


26 K2 Boys 500 R1 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 11:20
1 KOBYDA Ondrej (15)
VARGHA Boris (15)
SVK
SVK
2 KAJDANEK Jaroslaw (15)
KRAUSE Pawel (16)
POL
POL
3 KAPOUN Miroslav (16)
VALSA Radek (16)
CZE
CZE
4 CAGÁŇ Samuel (16)
SCHRIMPEL Peter (16)
SVK
SVK
5 JURČO Branislav (16)
ZRUTTA Michal (15)
SVK
SVK


27 K2 Boys 500 R2 1-3 + 3 next BT -> F 25.05.2019 11:22
1 KAYA Deniz romeo (16)
ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
TUR
2 DANAŠ Matej (16)
RAGULA Daniel (16)
SVK
SVK
3 JOKIEL Krzysztof (15)
KOMOROWSKI Igor (16)
POL
POL
4 KOVALSKIY Iskander (16)
YARLYKOV Eduard (16)
KAZ
KAZ
5 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
SVK
6 KASÁK Michal (15)
BABICZA Kristóf (16)
SVK
SVK


28 K1 Jun. Men 500 M1 1-2 + 1 next BT -> F 25.05.2019 12:00
1 BOGYA Bálint (17)
SVK
2 WAWER Dominik (17)
POL
3 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
POL
4 STEPUN Jakub (18)
POL
5 MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
6 ILIAŠ Martin (17)
SVK
7 WITKOWSKI Adam (17)
POL
8 HORBA Jakub (18)
POL
9 ČERNE Jan (17)
SLO


29 K1 Jun. Men 500 M2 1-2 + 1 next BT -> F 25.05.2019 12:05
1 RYASHENTSEV Igor (18)
KAZ
2 DRONOV Vladislav (18)
KAZ
3 TÓTH Alex (18)
SVK
4 LENAC Josip (18)
CRO
5 LIBAI Zsolt (18)
SVK
6 NOWACKI Marcin (17)
POL
7 JABLONOVSKÝ Adam (18)
SVK
8 JURČO Michal (17)
SVK
9 LUCIĆ Samuel (18)
CRO


30 K1 Jun. Men 500 M3 1-2 + 1 next BT -> F 25.05.2019 12:08
1 YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
2 ŞEN Hayati kerem (18)
TUR
3 NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
4 CHKHUTIASHVILI Jumber (17)
AZE
5 HVOJNIK Martin (18)
SVK
6 ŞEN Abbas anıl (18)
TUR
7 POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
8 MALINOWSKI Dastin (17)
POL
9 GURBANLI Nihat (17)
AZE


31 K1 Jun. Men 500 M4 1-2 + 1 next BT -> F 25.05.2019 12:12
1 BENDE Adam (17)
SVK
2 PILARZ Wojciech (18)
POL
3 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
4 NÉMETH Richard (18)
SVK
5 MACHÁČEK Jan (17)
CZE
6 UJVÁRI Marko (18)
SVK
7 DOBORJGINIDZE Luka (18)
GEO
8 NOWACZYK Hubert (18)
POL
9 KEÇELI Muhammet emin (18)
TUR


32 K1 Boys 500 M1 1-3 -> F 25.05.2019 12:20
1 KOMOROWSKI Igor (16)
POL
2 VATANLAR Halil efe (16)
TUR
3 ZHUKOV Andrey (16)
KAZ
4 BAYRAMOV Tofig (15)
AZE
5 TRUHLÁŘ Filip (16)
CZE
6 VALSA Radek (16)
CZE
7 ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
8 GALETOVIČ Mihael (16)
CRO
9 BABICZA Kristóf (16)
SVK


33 K1 Boys 500 M2 1-3 -> F 25.05.2019 12:23
1 MACHÁČEK Vojtěch (15)
CZE
2 MAGRADZE Tengiz (16)
GEO
3 DANAŠ Matej (16)
SVK
4 ORLOV Albert (16)
EST
5 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
6 VARGHA Boris (15)
SVK
7 KRAUSE Pawel (16)
POL
8 KAYA Deniz romeo (16)
TUR
9 SCHRIMPEL Peter (16)
SVK


34 K1 Boys 500 M3 1-3 -> F 25.05.2019 12:26
1 JOKIEL Krzysztof (15)
POL
2 KAJDANEK Jaroslaw (15)
POL
3 KAPOUN Miroslav (16)
CZE
4 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
5 KOBYDA Ondrej (15)
SVK
6 MANFREDA Matevž (15)
SLO
7 STOJKOVIČ David (15)
SVK
8 PODLEISZEK Filip (15)
SVK
9 CAGÁŇ Samuel (16)
SVK


35 K1 Girls 500 M1 1-3 -> F 25.05.2019 12:28
1 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
2 HOLÁ Nina (16)
SVK
3 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
4 ASKAR Assem (15)
KAZ
5 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
6 SUKHANOVA Stella (16)
KAZ
7 CZECH Julia (15)
POL
8 ONDROVÁ Vendula (15)
CZE
9 SAMCOVÁ Veronika (15)
CZE


36 K1 Girls 500 M2 1-3 -> F 25.05.2019 12:32
1 BUGÁR Réka (15)
SVK
2 ALMAGAMBET Dilnaz (16)
KAZ
3 KOCZKÁS Eszter (16)
SVK
4 SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
5 KRAJEWSKA Julia (16)
POL
6 KURPAN Natalia (16)
POL
7 PAVLEŠIN Leona (16)
CRO
8 ZEMÁNKOVÁ Hana (16)
SVK
9 TRAKALOVÁ Tatiana (15)
SVK


37 C1 Jun. Men 500 M1 1-3 -> F 25.05.2019 12:35
1 SEVCOVS Jurijs (17)
LAT
2 SEVCOVS Aleksejs (18)
LAT
3 MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
4 STRÝČEK Eduard (18)
SVK
5 LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
6 AITBAY Bereke (17)
KAZ
7 WISNIEWSKI Krystian (18)
POL
8 BOKOČ Matyáš (18)
CZE
9 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK


38 C1 Jun. Men 500 M2 1-3 -> F 25.05.2019 12:39
1 ERCEG Danko (17)
CRO
2 KIZEK Peter (17)
SVK
3 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ
4 MARASA Aleksander (18)
POL
5 VEČERKA Martin (18)
CZE
6 BURDA Vojtěch (18)
CZE
7 KÝŠKA Matej (18)
SVK
8 KRASŇANSKÝ Matej (17)
SVK
9 OLEXÍK Dominik (18)
SVK


39 K1 Jun. Women 500 M 1-3 -> F 25.05.2019 12:44
1 VARŠAVSKAJA Julia (17)
EST
2 GRABOWSKA Alicja (17)
POL
3 MIKOLAJEWSKA Martyna (18)
POL
4 HORVÁTH Emma (17)
SVK
5 SEREGIOVÁ Karolína (18)
SVK
6 AMANKELDY Assiya (18)
KAZ
7 KUNTS Anastassiya (18)
KAZ
8 VODOPIVEC Neja (17)
SLO


40 C1 Boys 500 M 1-3 -> F 25.05.2019 12:48
1 GIBAS Viliam (15)
SVK
2 DOKTOR Tomáš (15)
CZE
3 SEDLÁK Jiří (16)
CZE
4 OTT Jakab (15)
SVK
5 JANĎOUREK Šimon (15)
CZE
6 SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
7 NERADIL Vojtěch (16)
CZE
8 KOŠNAR Adam (15)
CZE
9 SÝKORA Adam anton (15)
SVK


41 K2 Jun. Men 500 M 1-3 -> F 25.05.2019 13:00
1 KIRIMLI Arda (17)
ŞEN Abbas anıl (18)
TUR
TUR
2 GOCHASHVILI Bachana (17)
KALUTSKY Dimitri (18)
GEO
GEO
3 MACHÁČEK Jan (17)
NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
CZE
4 JABLONOVSKÝ Adam (18)
POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
SVK
5 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
NOWACKI Marcin (17)
POL
POL
6 NOWACZYK Hubert (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
7 BENDE Adam (17)
KVETÁK Viktor (18)
SVK
SVK


42 C1 Men U23 500 F 25.05.2019 14:29
1 GUSEINOV Vadim (20)
AZE
2 FJODOROV Dimitri (23)
EST
3 UPENIEKS Vitalijs (19)
LAT
4 TENHA Kerim (22)
TUR
5 TCHINCHARASHVILI Malkhaz (22)
AZE
6 ÖZEN Furkan (19)
TUR


43 K1 Men U23 500 F 25.05.2019 14:34
1 MELKO Pavol (20)
SVK
2 MARKELJ Jan (19)
SLO
3 HOLKA Tomáš (19)
SVK
4 NEMČEK Martin (21)
SVK
5 DŐRNER Milan (21)
SVK
6 AYVAZ Fahri (21)
TUR
7 MAURER Timon (19)
AUT
8 FALETIČ Tit (19)
SLO
9 KAKKAÇ Serkan (21)
TUR


45 K1 Women U23 500 F 25.05.2019 14:39
1 ÇELİK Sümeyye (19)
TUR
2 GROLMUSOVÁ Bibiána (20)
SVK


44 C1 Women U23 500 F 25.05.2019 14:40
× Canceled


46 C1 Jun. Men 500 F 25.05.2019 14:50
1 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
2 BURDA Vojtěch (18)
CZE
3 STRÝČEK Eduard (18)
SVK
4 ALMAGAMBETOV Anuar (17)
KAZ
5 MINAŘÍK Jiří (18)
CZE
6 MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ
7 MARASA Aleksander (18)
POL
8 LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
9 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ


47 K1 Jun. Men 500 F 25.05.2019 14:55
1 UJVÁRI Marko (18)
SVK
2 POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
3 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
4 NOWACKI Marcin (17)
POL
5 STEPUN Jakub (18)
POL
6 HVOJNIK Martin (18)
SVK
7 LIBAI Zsolt (18)
SVK
8 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
POL
9 PILARZ Wojciech (18)
POL


48 C1 Jun. Women 500 F 25.05.2019 15:00
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna (18)
POL
2 SURMINA Olga (17)
KAZ
3 ZAWADZKA Julia (18)
POL
4 IKRÉNIOVÁ Viktória (17)
SVK
5 MORAVČÍKOVÁ Silvia (18)
SVK


49 K1 Jun. Women 500 F 25.05.2019 15:04
1 HORVÁTH Emma (17)
SVK
2 KAKOL Adrianna (18)
POL
3 PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ
4 JAKUBISOVÁ Romana (17)
SVK
5 ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
6 UZAR Özge (18)
TUR
7 HERMÉLY Gabriela (18)
CZE
8 SEREGIOVÁ Karolína (18)
SVK
9 KUNTS Anastassiya (18)
KAZ


50 C1 Boys 500 F 25.05.2019 15:08
1 OTT Jakab (15)
SVK
2 SADOWSKI Damian (16)
POL
3 PSOTNÝ Adam (15)
SVK
4 TSIVTSIVADZE Aleksandre (15)
GEO
5 KITEWSKI Juliusz (16)
POL
6 STOLÁRIK Peter (16)
SVK
7 LÉRÁNT Lucas (15)
SVK
8 SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
9 DOKTOR Tomáš (15)
CZE


51 K1 Boys 500 F 25.05.2019 15:14
1 KRAUSE Pawel (16)
POL
2 MANFREDA Matevž (15)
SLO
3 TRUHLÁŘ Filip (16)
CZE
4 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
5 BAYRAMOV Tofig (15)
AZE
6 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
7 DANAŠ Matej (16)
SVK
8 VALSA Radek (16)
CZE
9 STOJKOVIČ David (15)
SVK


52 C1 Girls 500 F 25.05.2019 15:19
1 BRAUN Amelia (16)
POL
2 MARONSKA Natalia (16)
POL
3 BALÁŽOVÁ Tamara (15)
SVK
4 SULABERIDZE Lidia (16)
GEO
5 HAMZAYEVA Gulnara (13)
AZE
6 GALLOVÁ Sabína (14)
SVK


53 K1 Girls 500 F 25.05.2019 15:24
1 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
2 KURPAN Natalia (16)
POL
3 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
4 MIKELJ Manca (16)
SLO
5 GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
6 PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
7 SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
8 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
9 PAVLEŠIN Leona (16)
CRO


54 C2 Men U23 500 F 25.05.2019 15:37
1 TENHA Kerim (22)
ÖZEN Furkan (19)
TUR
TUR
2 GUSEINOV Vadim (20)
TCHINCHARASHVILI Malkhaz (22)
AZE
AZE


55 K2 Men U23 500 F 25.05.2019 15:40
1 BALCI Yavuz selim (22)
ÖZMEN Mustafa (22)
TUR
TUR
2 AYVAZ Fahri (21)
KAKKAÇ Serkan (21)
TUR
TUR
3 HOLKA Tomáš (19)
NEMČEK Martin (21)
SVK
SVK
4 FALETIČ Tit (19)
MARKELJ Jan (19)
SLO
SLO


56 C2 Jun. Women 500 F 25.05.2019 15:45
1 MENDELSKA Patrycja (18)
SZPERKIEWICZ Katarzyna (18)
POL
POL
2 IKRÉNIOVÁ Viktória (17)
MORAVČÍKOVÁ Silvia (18)
SVK
SVK
3 DOROZINSKA Justyna (18)
LOBOZIAK Elzbieta (17)
POL
POL


57 C2 Jun. Men 500 F 25.05.2019 16:00
1 PANDEL Kamil (17)
WISNIEWSKI Krystian (18)
POL
POL
2 KIZEK Peter (17)
MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
SVK
3 LÉRÁNT Christopher peter (17)
STRÝČEK Eduard (18)
SVK
SVK
4 HOLDAK Krystian (18)
MICHALAK Gracjan (18)
POL
POL
5 ALMAGAMBETOV Anuar (17)
MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
6 AITBAY Bereke (17)
LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
KAZ
7 NOVÁČEK Vojtěch (18)
VEČERKA Martin (18)
CZE
CZE
8 SEVCOVS Aleksejs (18)
SEVCOVS Jurijs (17)
LAT
LAT
9 HAMROZY Patrik (18)
KÚTNY Alex (18)
SVK
SVK


58 K2 Jun. Men 500 F 25.05.2019 16:03
1 NOWACZYK Hubert (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
2 LISKOWIAK Damian (18)
ZARSKI Wiktor (18)
POL
POL
3 DRONOV Vladislav (18)
YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
KAZ
4 HALAS Bartosz (17)
STEPUN Jakub (18)
POL
POL
5 TÓTH Alex (18)
UJVÁRI Marko (18)
SVK
SVK
6 ILIAŠ Martin (17)
MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
SVK
7 LIBAI Zsolt (18)
NÉMETH Richard (18)
SVK
SVK
8 JABLONOVSKÝ Adam (18)
POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
SVK
9 BENDE Adam (17)
KVETÁK Viktor (18)
SVK
SVK


59 K2 Jun. Women 500 F 25.05.2019 16:06
1 KUNTS Anastassiya (18)
PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ
KAZ
2 JAKUBISOVÁ Romana (17)
ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
SVK
3 GRABOWSKA Alicja (17)
MIKOLAJEWSKA Martyna (18)
POL
POL
4 POLANSKA Zuzanna (17)
WALIGORA Weronika (17)
POL
POL
5 GORSKA Julia (18)
KAROLCZUK Karolina (18)
POL
POL
6 SEREGIOVÁ Karolína (18)
PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
SVK


60 K2 Boys 500 F 25.05.2019 16:17
1 JOKIEL Krzysztof (15)
KOMOROWSKI Igor (16)
POL
POL
2 DANAŠ Matej (16)
RAGULA Daniel (16)
SVK
SVK
3 KAPOUN Miroslav (16)
VALSA Radek (16)
CZE
CZE
4 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
SVK
5 KAJDANEK Jaroslaw (15)
KRAUSE Pawel (16)
POL
POL
6 KOVALSKIY Iskander (16)
YARLYKOV Eduard (16)
KAZ
KAZ
7 CAGÁŇ Samuel (16)
SCHRIMPEL Peter (16)
SVK
SVK
8 JURČO Branislav (16)
ZRUTTA Michal (15)
SVK
SVK
9 KAYA Deniz romeo (16)
ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
TUR


61 C2 Boys 500 F 25.05.2019 16:19
1 PSOTNÝ Adam (15)
STOLÁRIK Peter (16)
SVK
SVK
2 DOKTOR Tomáš (15)
KOŠNAR Adam (15)
CZE
CZE
3 KITEWSKI Juliusz (16)
SADOWSKI Damian (16)
POL
POL
4 LÉRÁNT Lucas (15)
SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
SVK
5 FARKAS Márk andrás (15)
OTT Jakab (15)
SVK
SVK
6 JANĎOUREK Šimon (15)
NERADIL Vojtěch (16)
CZE
CZE


62 C2 Girls 500 F 25.05.2019 16:22
1 FECHNER Luiza (16)
MARONSKA Natalia (16)
POL
POL
2 BALÁŽOVÁ Tamara (15)
HAMROZYOVA Vanesa (15)
SVK
SVK


63 K2 Girls 500 F 25.05.2019 16:28
1 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
SAMCOVÁ Veronika (15)
CZE
CZE
2 CZECH Julia (15)
MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
POL
3 ASKAR Assem (15)
GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
KAZ
4 ALMAGAMBET Dilnaz (16)
SUKHANOVA Stella (16)
KAZ
KAZ
5 BUGÁR Réka (15)
SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
SVK
6 HOLÁ Nina (16)
RUSOVÁ Dominika (15)
SVK
SVK
7 KURPAN Natalia (16)
TROKA Oliwia (15)
POL
POL
8 MIKELJ Manca (16)
MIKELJ Tjaša (15)
SLO
SLO
9 BUŽIMKIĆ Leona (15)
PAVLEŠIN Leona (16)
CRO
CRO


64 K4 Men U23 500 F 25.05.2019 16:31
1 AYVAZ Fahri (21)
BALCI Yavuz selim (22)
KAKKAÇ Serkan (21)
ÖZMEN Mustafa (22)
TUR
TUR
TUR
TUR
2 DŐRNER Milan (21)
NEMČEK Martin (21)
HOLKA Tomáš (19)
MELKO Pavol (20)
SVK
SVK
SVK
SVK


65 C4 Jun. Men 500 F 25.05.2019 16:43
1 BOKOČ Matyáš (18)
BURDA Vojtěch (18)
MINAŘÍK Jiří (18)
NOVÁČEK Vojtěch (18)
CZE
CZE
CZE
CZE
2 KIZEK Peter (17)
LÉRÁNT Christopher peter (17)
MAZÁNIK Andrej (18)
STRÝČEK Eduard (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
3 AITBAY Bereke (17)
ALMAGAMBETOV Anuar (17)
LEVCHENKO Kirill (18)
MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
4 SADOWSKI Damian (16)
MICHALAK Gracjan (18)
HOLDAK Krystian (18)
KITEWSKI Juliusz (16)
POL
POL
POL
POL


66 K4 Jun. Men 500 F 25.05.2019 16:52
1 HORBA Jakub (18)
NOWACZYK Hubert (18)
STEPUN Jakub (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
POL
POL
2 LESZCZYNSKI Wiktor (17)
NOWACKI Marcin (17)
PILARZ Wojciech (18)
WAWER Dominik (17)
POL
POL
POL
POL
3 BENDE Adam (17)
JABLONOVSKÝ Adam (18)
KVETÁK Viktor (18)
TÓTH Alex (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
4 KIRIMLI Arda (17)
KEÇELI Muhammet emin (18)
ŞEN Abbas anıl (18)
ŞEN Hayati kerem (18)
TUR
TUR
TUR
TUR
5 MESZLÉNYI Márk (17)
NÉMETH Richard (18)
POSPÍŠIL Michal (18)
UJVÁRI Marko (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
6 DRONOV Vladislav (18)
RYASHENTSEV Igor (18)
TUBAYEV Kirill (18)
YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
7 HVOJNIK Martin (18)
PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
LIBAI Zsolt (18)
ILIAŠ Martin (17)
SVK
SVK
SVK
SVK


67 C4 Jun. Women 500 F 25.05.2019 17:09
1 DOROZINSKA Justyna (18)
MENDELSKA Patrycja (18)
SZPERKIEWICZ Katarzyna (18)
ZAWADZKA Julia (18)
POL
POL
POL
POL
2 MORAVČÍKOVÁ Silvia (18)
IKRÉNIOVÁ Viktória (17)
HAMROZYOVA Vanesa (15)
BALÁŽOVÁ Tamara (15)
SVK
SVK
SVK
SVK


68 K4 Jun. Women 500 F 25.05.2019 17:12
1 GORSKA Julia (18)
KAKOL Adrianna (18)
KAROLCZUK Karolina (18)
WALIGORA Weronika (17)
POL
POL
POL
POL
2 SEREGIOVÁ Karolína (18)
PECSUKOVÁ Katarína (16)
ČULENOVÁ Dagmar (17)
JAKUBISOVÁ Romana (17)
SVK
SVK
SVK
SVK
3 SUKHANOVA Stella (16)
PERLOVA Luiza-anna (18)
KUNTS Anastassiya (18)
AMANKELDY Assiya (18)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
4 SUKHANOVA Stella (16)
PERLOVA Luiza-anna (18)
KUNTS Anastassiya (18)
AMANKELDY Assiya (19)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ


69 C4 Boys 500 F 25.05.2019 17:26
1 DOKTOR Tomáš (15)
JANĎOUREK Šimon (15)
KOŠNAR Adam (15)
NERADIL Vojtěch (16)
CZE
CZE
CZE
CZE
2 LÉRÁNT Lucas (15)
PSOTNÝ Adam (15)
STOLÁRIK Peter (16)
SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
SVK
SVK
SVK


70 K4 Boys 500 F 25.05.2019 17:29
1 JURČO Branislav (16)
KOBYDA Ondrej (15)
SCHRIMPEL Peter (16)
ZRUTTA Michal (15)
SVK
SVK
SVK
SVK
2 JOKIEL Krzysztof (15)
KAJDANEK Jaroslaw (15)
KOMOROWSKI Igor (16)
KRAUSE Pawel (16)
POL
POL
POL
POL
3 CAGÁŇ Samuel (16)
DANAŠ Matej (16)
RAGULA Daniel (16)
RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
SVK
SVK
SVK
4 MANFREDA Matevž (15)
MAVER Rok (15)
MUGERLI Alen (16)
STOJANOVIĆ Jakob (16)
SLO
SLO
SLO
SLO
5 KAPOUN Miroslav (16)
MACHÁČEK Vojtěch (15)
TRUHLÁŘ Filip (16)
VALSA Radek (16)
CZE
CZE
CZE
CZE


71 K4 Girls 500 F 25.05.2019 17:40
1 BUGÁR Réka (15)
HOLÁ Nina (16)
RUSOVÁ Dominika (15)
SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
SVK
SVK
SVK
2 KRAJEWSKA Julia (16)
KURPAN Natalia (16)
MARCZEWSKA Weronika (16)
TROKA Oliwia (15)
POL
POL
POL
POL
3 ALMAGAMBET Dilnaz (16)
ASKAR Assem (15)
GLADKOVA Tatyana (16)
SUKHANOVA Stella (16)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ


72 K1 Jun. Men 1000 R1 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:00
1 KVETÁK Viktor (18)
SVK
2 NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
3 HALAS Bartosz (17)
POL
4 HVOJNIK Martin (18)
SVK
5 ŞEN Hayati kerem (18)
TUR
6 PILARZ Wojciech (18)
POL
7 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
8 LIBAI Zsolt (18)
SVK


73 K1 Jun. Men 1000 R2 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:06
1 RYASHENTSEV Igor (18)
KAZ
2 WAWER Dominik (17)
POL
3 NOWACKI Marcin (17)
POL
4 MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
5 MACHÁČEK Jan (17)
CZE
6 KEÇELI Muhammet emin (18)
TUR
7 UJVÁRI Marko (18)
SVK
8 ILIAŠ Martin (17)
SVK


74 K1 Jun. Men 1000 R3 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:11
1 DOBORJGINIDZE Luka (18)
GEO
2 KIRIMLI Arda (17)
TUR
3 SO Pak yin (18)
HKG
4 DRONOV Vladislav (18)
KAZ
5 MALINOWSKI Dastin (17)
POL
6 ČERNE Jan (17)
SLO
7 LENAC Josip (18)
CRO
8 NÉMETH Richard (18)
SVK


75 K1 Jun. Men 1000 R4 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:21
1 YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
2 RAJČIČ Klemen (17)
SLO
3 LISKOWIAK Damian (18)
POL
4 BOGYA Bálint (17)
SVK
5 GORFINKEL Amit (18)
ISR
6 LUCIĆ Samuel (18)
CRO
7 GAGUA Giorgi (17)
GEO
8 BAUKO Leo (17)
SVK


76 K1 Boys 1000 R1 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:24
1 KAYA Deniz romeo (16)
TUR
2 VALSA Radek (16)
CZE
3 KOVALSKIY Iskander (16)
KAZ
4 GALETOVIČ Mihael (16)
CRO
5 DANAŠ Matej (16)
SVK
6 BAYRAMOV Elvin (15)
AZE
7 OLENIN Aleksei (15)
EST
8 KAJDANEK Jaroslaw (15)
POL
9 CHRISTODOULOU Christos (15)
CYP


77 K1 Boys 1000 R2 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:27
1 ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
2 HUTKO Juraj (15)
SVK
3 BAYRAMOV Tofig (15)
AZE
4 VARGHA Boris (15)
SVK
5 TRUHLÁŘ Filip (16)
CZE
6 ORLOV Albert (16)
EST
7 KOBYDA Ondrej (15)
SVK
8 JOKIEL Krzysztof (15)
POL
9 BAJZÍK Michal (16)
SVK


78 K1 Boys 1000 R3 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:31
1 BODIN Artiom (16)
ISR
2 STOJKOVIČ David (15)
SVK
3 SCHRIMPEL Peter (16)
SVK
4 MACHÁČEK Vojtěch (15)
CZE
5 KAPOUN Miroslav (16)
CZE
6 KOMOROWSKI Igor (16)
POL
7 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
8 VATANLAR Halil efe (16)
TUR
9 KASÁK Michal (15)
SVK


79 K1 Boys 1000 R4 1-6 + 3 next BT -> SF 26.05.2019 09:39
1 LEHMUS Mihhail (15)
EST
2 KRAUSE Pawel (16)
POL
3 PODLEISZEK Filip (15)
SVK
4 ZHUKOV Andrey (16)
KAZ
5 MAGRADZE Tengiz (16)
GEO
6 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
7 PŘIBYL Lukáš (15)
CZE
8 BABICZA Kristóf (16)
SVK


80 K1 Men U23 1000 R1 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 09:40
× Canceled


81 K1 Men U23 1000 R2 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 09:45
× Canceled


82 C1 Jun. Men 1000 R1 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 09:50
1 MARASA Aleksander (18)
POL
2 KRASŇANSKÝ Matej (17)
SVK
3 ŠTURSA Otakar (17)
CZE
4 MINAŘÍK Jiří (18)
CZE
5 KIZEK Peter (17)
SVK
6 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
7 MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ


83 C1 Jun. Men 1000 R2 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 09:55
1 SEVCOVS Aleksejs (18)
LAT
2 PANDEL Kamil (17)
POL
3 AITBAY Bereke (17)
KAZ
4 BOKOČ Matyáš (18)
CZE
5 MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
6 KÝŠKA Matej (18)
SVK


84 C1 Jun. Men 1000 R3 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 10:06
1 MEDINS Nils (17)
LAT
2 OLEXÍK Dominik (18)
SVK
3 BURDA Vojtěch (18)
CZE
4 STRÝČEK Eduard (18)
SVK
5 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ
6 KOSEČEK Filip (18)
SVK


85 K1 Jun. Women 1000 R1 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 10:08
1 MIKOLAJEWSKA Martyna (18)
POL
2 HERMÉLY Gabriela (18)
CZE
3 GRABOWSKA Alicja (17)
POL
4 UZAR Özge (18)
TUR
5 ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
6 PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ


86 K1 Jun. Women 1000 R2 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 10:09
1 VODOPIVEC Neja (17)
SLO
2 AMANKELDY Assiya (18)
KAZ
3 KAKOL Adrianna (18)
POL
4 VARŠAVSKAJA Julia (17)
EST
5 HORVÁTH Emma (17)
SVK
6 SEREGIOVÁ Karolína (18)
SVK


87 C1 Boys 1000 R1 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 26.05.2019 10:15
1 TSIVTSIVADZE Aleksandre (15)
GEO
2 OTT Jakab (15)
SVK
3 DOKTOR Tomáš (15)
CZE
4 KOŠNAR Adam (15)
CZE
5 GIBAS Viliam (15)
SVK
6 KITEWSKI Juliusz (16)
POL
7 NERADIL Vojtěch (16)
CZE
8 STOLÁRIK Peter (16)
SVK


88 C1 Boys 1000 R2 1-3 -> F, 4-7 + 1 next BT -> SF 26.05.2019 10:19
1 JANĎOUREK Šimon (15)
CZE
2 SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
3 SADOWSKI Damian (16)
POL
4 PSOTNÝ Adam (15)
SVK
5 LÉRÁNT Lucas (15)
SVK
6 SEDLÁK Jiří (16)
CZE
7 FARKAS Márk andrás (15)
SVK
8 SÝKORA Adam anton (15)
SVK


89 K1 Girls 1000 R1 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 10:25
1 CZECH Julia (15)
POL
2 FRANCA Tia (15)
SLO
3 SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
4 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
5 ALMAGAMBET Dilnaz (16)
KAZ
6 SAMCOVÁ Veronika (15)
CZE
7 PAVLEŠIN Leona (16)
CRO
8 ŠVECOVÁ Romana (14)
SVK


90 K1 Girls 1000 R2 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 10:29
1 ONDROVÁ Vendula (15)
CZE
2 ZEMÁNKOVÁ Hana (16)
SVK
3 KERGE Säde lee (16)
EST
4 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
5 SUKHANOVA Stella (16)
KAZ
6 PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
7 RUSOVÁ Dominika (15)
SVK
8 MIKELJ Manca (16)
SLO


91 K1 Girls 1000 R3 1 -> F, 2-7 -> SF 26.05.2019 10:35
1 TKEMALADZE Mariam (16)
GEO
2 KOCZKÁS Eszter (16)
SVK
3 ASKAR Assem (15)
KAZ
4 HOLÁ Nina (16)
SVK
5 GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
6 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
7 TROKA Oliwia (15)
POL
8 MIKELJ Tjaša (15)
SLO


92 K2 Jun. Men 1000 R1 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 10:45
1 DRONOV Vladislav (18)
YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
KAZ
2 LISKOWIAK Damian (18)
ZARSKI Wiktor (18)
POL
POL
3 ILIAŠ Martin (17)
MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
SVK
4 KIRIMLI Arda (17)
ŞEN Hayati kerem (18)
TUR
TUR
5 NOWACZYK Hubert (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
6 JABLONOVSKÝ Adam (18)
POSPÍŠIL Michal (18)
SVK
SVK
7 CHKHUTIASHVILI Jumber (17)
GURBANLI Nihat (17)
AZE
AZE


93 K2 Jun. Men 1000 R2 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 10:50
1 HORBA Jakub (18)
LESZCZYNSKI Wiktor (17)
POL
POL
2 LIBAI Zsolt (18)
NÉMETH Richard (18)
SVK
SVK
3 GOCHASHVILI Bachana (17)
KALUTSKY Dimitri (18)
GEO
GEO
4 HALAS Bartosz (17)
STEPUN Jakub (18)
POL
POL
5 BENDE Adam (17)
KVETÁK Viktor (18)
SVK
SVK
6 RYBANSKÝ Daniel (16)
UJVÁRI Marko (18)
SVK
SVK
7 MACHÁČEK Jan (17)
NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
CZE


94 K2 Boys 1000 R1 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 10:55
1 MACHÁČEK Vojtěch (15)
PŘIBYL Lukáš (15)
CZE
CZE
2 MANFREDA Matevž (15)
MUGERLI Alen (16)
SLO
SLO
3 JOKIEL Krzysztof (15)
KOMOROWSKI Igor (16)
POL
POL
4 KOBYDA Ondrej (15)
VARGHA Boris (15)
SVK
SVK
5 JURČO Branislav (16)
ZRUTTA Michal (15)
SVK
SVK


95 K2 Boys 1000 R2 1-3 + 3 next BT -> F 26.05.2019 11:06
1 KAJDANEK Jaroslaw (15)
KRAUSE Pawel (16)
POL
POL
2 KAYA Deniz romeo (16)
ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
TUR
3 MAVER Rok (15)
STOJANOVIĆ Jakob (16)
SLO
SLO
4 DANAŠ Matej (16)
RAGULA Daniel (16)
SVK
SVK
5 KAPOUN Miroslav (16)
VALSA Radek (16)
CZE
CZE
6 KASÁK Michal (15)
BABICZA Kristóf (16)
SVK
SVK


96 K1 Jun. Men 1000 M1 1-3 -> F 26.05.2019 11:46
1 NOWACKI Marcin (17)
POL
2 DOBORJGINIDZE Luka (18)
GEO
3 BAUKO Leo (17)
SVK
4 WAWER Dominik (17)
POL
5 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
6 DRONOV Vladislav (18)
KAZ
7 LISKOWIAK Damian (18)
POL
8 HALAS Bartosz (17)
POL
9 NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE


97 K1 Jun. Men 1000 M2 1-3 -> F 26.05.2019 11:51
1 RYASHENTSEV Igor (18)
KAZ
2 PILARZ Wojciech (18)
POL
3 NÉMETH Richard (18)
SVK
4 BOGYA Bálint (17)
SVK
5 UJVÁRI Marko (18)
SVK
6 LIBAI Zsolt (18)
SVK
7 MALINOWSKI Dastin (17)
POL
8 MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
9 RAJČIČ Klemen (17)
SLO


98 K1 Jun. Men 1000 M3 1-3 -> F 26.05.2019 11:54
1 KVETÁK Viktor (18)
SVK
2 LUCIĆ Samuel (18)
CRO
3 MACHÁČEK Jan (17)
CZE
4 LENAC Josip (18)
CRO
5 YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
6 HVOJNIK Martin (18)
SVK
7 ILIAŠ Martin (17)
SVK
8 ČERNE Jan (17)
SLO
9 KEÇELI Muhammet emin (18)
TUR


100 K1 Boys 1000 M2 1-3 -> F 26.05.2019 12:05
1 ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
2 OLENIN Aleksei (15)
EST
3 VATANLAR Halil efe (16)
TUR
4 PODLEISZEK Filip (15)
SVK
5 VARGHA Boris (15)
SVK
6 VALSA Radek (16)
CZE
7 STOJKOVIČ David (15)
SVK
8 ORLOV Albert (16)
EST
9 MAGRADZE Tengiz (16)
GEO


99 K1 Boys 1000 M1 1-3 -> F 26.05.2019 12:10
1 BAYRAMOV Tofig (15)
AZE
2 KAPOUN Miroslav (16)
CZE
3 KRAUSE Pawel (16)
POL
4 TRUHLÁŘ Filip (16)
CZE
5 KAYA Deniz romeo (16)
TUR
6 SCHRIMPEL Peter (16)
SVK
7 BABICZA Kristóf (16)
SVK
8 KAJDANEK Jaroslaw (15)
POL
9 BAJZÍK Michal (16)
SVK


101 K1 Boys 1000 M3 1-3 -> F 26.05.2019 12:11
1 CHRISTODOULOU Christos (15)
CYP
2 ZHUKOV Andrey (16)
KAZ
3 KOBYDA Ondrej (15)
SVK
4 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
5 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
6 DANAŠ Matej (16)
SVK
7 JOKIEL Krzysztof (15)
POL
8 MACHÁČEK Vojtěch (15)
CZE
9 GALETOVIČ Mihael (16)
CRO


102 C1 Jun. Men 1000 M1 1-3 -> F 26.05.2019 12:15
1 KRASŇANSKÝ Matej (17)
SVK
2 BOKOČ Matyáš (18)
CZE
3 BURDA Vojtěch (18)
CZE
4 PANDEL Kamil (17)
POL
5 KIZEK Peter (17)
SVK
6 MEDINS Nils (17)
LAT
7 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
8 KOSEČEK Filip (18)
SVK


103 C1 Jun. Men 1000 M2 1-3 -> F 26.05.2019 12:19
2 OLEXÍK Dominik (18)
SVK
3 MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
4 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ
5 SEVCOVS Aleksejs (18)
LAT
6 MARASA Aleksander (18)
POL
7 ŠTURSA Otakar (17)
CZE
8 KÝŠKA Matej (18)
SVK


104 K1 Girls 1000 M1 1-3 -> F 26.05.2019 12:24
1 FRANCA Tia (15)
SLO
2 ZEMÁNKOVÁ Hana (16)
SVK
3 HOLÁ Nina (16)
SVK
4 RUSOVÁ Dominika (15)
SVK
5 PAVLEŠIN Leona (16)
CRO
6 TROKA Oliwia (15)
POL
7 CZECH Julia (15)
POL
8 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
9 KERGE Säde lee (16)
EST


105 K1 Girls 1000 M2 1-3 -> F 26.05.2019 12:32
1 ŠVECOVÁ Romana (14)
SVK
2 KOCZKÁS Eszter (16)
SVK
3 ONDROVÁ Vendula (15)
CZE
4 ASKAR Assem (15)
KAZ
5 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
6 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
7 SAMCOVÁ Veronika (15)
CZE
8 MIKELJ Manca (16)
SLO
9 MIKELJ Tjaša (15)
SLO


106 C1 Boys 1000 M1 1-3 -> F 26.05.2019 12:35
1 SEDLÁK Jiří (16)
CZE
2 GIBAS Viliam (15)
SVK
3 LÉRÁNT Lucas (15)
SVK
4 FARKAS Márk andrás (15)
SVK
5 KOŠNAR Adam (15)
CZE
6 NERADIL Vojtěch (16)
CZE
7 JANĎOUREK Šimon (15)
CZE
8 OTT Jakab (15)
SVK
9 SÝKORA Adam anton (15)
SVK


107 C1 Men U23 1000 F 26.05.2019 13:35
1 UPENIEKS Vitalijs (19)
LAT
2 FJODOROV Dimitri (23)
EST
3 ÖZEN Furkan (19)
TUR
4 TCHINCHARASHVILI Malkhaz (22)
AZE
5 GUSEINOV Vadim (20)
AZE
6 TENHA Kerim (22)
TUR


108 K1 Men U23 1000 F 26.05.2019 13:38
1 MAURER Timon (19)
AUT
2 DEMIR Faruk (20)
TUR
3 DŐRNER Milan (21)
SVK
4 FALETIČ Tit (19)
SLO
5 HOLKA Tomáš (19)
SVK
6 MARKELJ Jan (19)
SLO
7 MELKO Pavol (20)
SVK
8 CHEUNG Chung tsz (23)
HKG
9 NEMČEK Martin (21)
SVK


109 C1 Women U23 1000 F 26.05.2019 13:42
× Canceled


110 K1 Women U23 1000 F 26.05.2019 13:46
1 ÇELİK Sümeyye (19)
TUR
2 GROLMUSOVÁ Bibiána (20)
SVK


111 C1 Jun. Men 1000 F 26.05.2019 13:54
1 PANDEL Kamil (17)
POL
2 BAKHRADDIN Dias (17)
KAZ
3 KIZEK Peter (17)
SVK
4 AITBAY Bereke (17)
KAZ
5 MINAŘÍK Jiří (18)
CZE
6 STRÝČEK Eduard (18)
SVK
7 MARASA Aleksander (18)
POL
8 LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
9 SEVCOVS Aleksejs (18)
LAT


112 K1 Jun. Men 1000 F 26.05.2019 14:00
1 MALINOWSKI Dastin (17)
POL
2 MACHÁČEK Jan (17)
CZE
3 WAWER Dominik (17)
POL
4 UJVÁRI Marko (18)
SVK
5 TUBAYEV Kirill (18)
KAZ
6 HVOJNIK Martin (18)
SVK
7 PILARZ Wojciech (18)
POL
8 LISKOWIAK Damian (18)
POL
9 LENAC Josip (18)
CRO


113 C1 Jun. Women 1000 F 26.05.2019 14:05
1 ZAWADZKA Julia (18)
POL
2 MORAVČÍKOVÁ Silvia (18)
SVK
3 LOBOZIAK Elzbieta (17)
POL
4 IKRÉNIOVÁ Viktória (17)
SVK
5 SURMINA Olga (17)
KAZ


114 K1 Jun. Women 1000 F 26.05.2019 14:11
1 MIKOLAJEWSKA Martyna (18)
POL
2 HORVÁTH Emma (17)
SVK
3 UZAR Özge (18)
TUR
4 KAKOL Adrianna (18)
POL
5 ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
6 SEREGIOVÁ Karolína (18)
SVK
7 HERMÉLY Gabriela (18)
CZE
8 PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ
9 AMANKELDY Assiya (18)
KAZ


115 C1 Boys 1000 F 26.05.2019 14:17
1 NERADIL Vojtěch (16)
CZE
2 PSOTNÝ Adam (15)
SVK
3 STOLÁRIK Peter (16)
SVK
4 SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
5 TSIVTSIVADZE Aleksandre (15)
GEO
6 SADOWSKI Damian (16)
POL
7 DOKTOR Tomáš (15)
CZE
8 LÉRÁNT Lucas (15)
SVK
9 JANĎOUREK Šimon (15)
CZE


116 K1 Boys 1000 F 26.05.2019 14:23
1 STOJKOVIČ David (15)
SVK
2 PODHRADSKÝ Viktor samuel (16)
SVK
3 KAYA Deniz romeo (16)
TUR
4 MAGRADZE Tengiz (16)
GEO
5 KAJDANEK Jaroslaw (15)
POL
6 RYBANSKÝ Daniel (16)
SVK
7 VARGHA Boris (15)
SVK
8 KRAUSE Pawel (16)
POL
9 DANAŠ Matej (16)
SVK


117 C1 Girls 1000 F 26.05.2019 14:29
1 BRAUN Amelia (16)
POL
2 SULABERIDZE Lidia (16)
GEO
3 FECHNER Luiza (16)
POL
4 BALÁŽOVÁ Tamara (15)
SVK
5 HAMZAYEVA Gulnara (13)
AZE
6 GALLOVÁ Sabína (14)
SVK


118 K1 Girls 1000 F 26.05.2019 14:36
1 PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
2 MARCZEWSKA Weronika (16)
POL
3 TROKA Oliwia (15)
POL
4 PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
5 SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
6 GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
7 FJODOROVA Jelizaveta (15)
EST
8 HOLÁ Nina (16)
SVK
9 MIKELJ Manca (16)
SLO


120 K2 Men U23 1000 F 26.05.2019 14:49
1 BALCI Yavuz selim (22)
ÖZMEN Mustafa (22)
TUR
TUR
2 HOLKA Tomáš (19)
NEMČEK Martin (21)
SVK
SVK
3 DEMİR Baran (19)
DEMIR Faruk (20)
TUR
TUR
4 FALETIČ Tit (19)
MARKELJ Jan (19)
SLO
SLO


121 C2 Jun. Women 1000 F 26.05.2019 14:59
1 DOROZINSKA Justyna (18)
MENDELSKA Patrycja (18)
POL
POL
2 LOBOZIAK Elzbieta (17)
SZPERKIEWICZ Katarzyna (18)
POL
POL
3 IKRÉNIOVÁ Viktória (17)
MORAVČÍKOVÁ Silvia (18)
SVK
SVK


119 C2 Men U23 1000 F 26.05.2019 14:59
1 TENHA Kerim (22)
ÖZEN Furkan (19)
TUR
TUR
2 GUSEINOV Vadim (20)
TCHINCHARASHVILI Malkhaz (22)
AZE
AZE


122 C2 Jun. Men 1000 F 26.05.2019 15:07
1 AITBAY Bereke (17)
LEVCHENKO Kirill (18)
KAZ
KAZ
2 HOLDAK Krystian (18)
MICHALAK Gracjan (18)
POL
POL
3 HAMROZY Patrik (18)
KÚTNY Alex (18)
SVK
SVK
4 KOSEČEK Filip (18)
KÝŠKA Matej (18)
SVK
SVK
5 ALMAGAMBETOV Anuar (17)
MUFTUKULULY Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
6 KIZEK Peter (17)
MAZÁNIK Andrej (18)
SVK
SVK
7 NOVÁČEK Vojtěch (18)
VEČERKA Martin (18)
CZE
CZE
8 PANDEL Kamil (17)
WISNIEWSKI Krystian (18)
POL
POL
9 SEVCOVS Aleksejs (18)
SEVCOVS Jurijs (17)
LAT
LAT
10 STRÝČEK Eduard (18)
LÉRÁNT Christopher peter (17)
SVK
SVK


123 K2 Jun. Men 1000 F 26.05.2019 15:12
1 BENDE Adam (17)
KVETÁK Viktor (18)
SVK
SVK
2 MACHÁČEK Jan (17)
NOVOTNÝ Lukáš (17)
CZE
CZE
3 NOWACZYK Hubert (18)
WITKOWSKI Adam (17)
POL
POL
4 RYBANSKÝ Daniel (16)
UJVÁRI Marko (18)
SVK
SVK
5 DRONOV Vladislav (18)
YAKOVLEV Mikhail (17)
KAZ
KAZ
6 HALAS Bartosz (17)
STEPUN Jakub (18)
POL
POL
7 ILIAŠ Martin (17)
MESZLÉNYI Márk (17)
SVK
SVK
8 LISKOWIAK Damian (18)
ZARSKI Wiktor (18)
POL
POL
9 LIBAI Zsolt (18)
NÉMETH Richard (18)
SVK
SVK


124 K2 Jun. Women 1000 F 26.05.2019 15:16
1 POLANSKA Zuzanna (17)
WALIGORA Weronika (17)
POL
POL
2 KUNTS Anastassiya (18)
PERLOVA Luiza-anna (18)
KAZ
KAZ
3 JAKUBISOVÁ Romana (17)
ČULENOVÁ Dagmar (17)
SVK
SVK
4 GORSKA Julia (18)
KAROLCZUK Karolina (18)
POL
POL
5 SEREGIOVÁ Karolína (18)
PECSUKOVÁ Katarína (16)
SVK
SVK


125 K2 Boys 1000 F 26.05.2019 15:22
1 KASÁK Michal (15)
BABICZA Kristóf (16)
SVK
SVK
2 KAPOUN Miroslav (16)
VALSA Radek (16)
CZE
CZE
3 JOKIEL Krzysztof (15)
KOMOROWSKI Igor (16)
POL
POL
4 KAJDANEK Jaroslaw (15)
KRAUSE Pawel (16)
POL
POL
5 MANFREDA Matevž (15)
MUGERLI Alen (16)
SLO
SLO
6 DANAŠ Matej (16)
RAGULA Daniel (16)
SVK
SVK
7 JURČO Branislav (16)
ZRUTTA Michal (15)
SVK
SVK
8 MAVER Rok (15)
STOJANOVIĆ Jakob (16)
SLO
SLO
9 KAYA Deniz romeo (16)
ÖZBEK Cemrehan (16)
TUR
TUR


126 C2 Boys 1000 F 26.05.2019 15:28
1 KITEWSKI Juliusz (16)
SADOWSKI Damian (16)
POL
POL
2 DOKTOR Tomáš (15)
KOŠNAR Adam (15)
CZE
CZE
3 JANĎOUREK Šimon (15)
NERADIL Vojtěch (16)
CZE
CZE
4 PSOTNÝ Adam (15)
STOLÁRIK Peter (16)
SVK
SVK
5 LÉRÁNT Lucas (15)
SZOBOLOVSZKY Michal (16)
SVK
SVK


127 C2 Girls 1000 F 26.05.2019 15:34
1 BRAUN Amelia (16)
MARONSKA Natalia (16)
POL
POL
2 BALÁŽOVÁ Tamara (15)
HAMROZYOVA Vanesa (15)
SVK
SVK


128 K2 Girls 1000 F 26.05.2019 15:40
1 KRAJEWSKA Julia (16)
KURPAN Natalia (16)
POL
POL
2 MARCZEWSKA Weronika (16)
TROKA Oliwia (15)
POL
POL
3 BUGÁR Réka (15)
SIDOVÁ Bianka (15)
SVK
SVK
4 MIKELJ Manca (16)
MIKELJ Tjaša (15)
SLO
SLO
5 HOLÁ Nina (16)
RUSOVÁ Dominika (15)
SVK
SVK
6 ASKAR Assem (15)
GLADKOVA Tatyana (16)
KAZ
KAZ
7 SAMCOVÁ Veronika (15)
PUDILOVÁ Vlaďka (16)
CZE
CZE
8 SUKHANOVA Stella (16)
ALMAGAMBET Dilnaz (16)
KAZ
KAZ