Competitors in International Canoe Regatta Piestany

C1 200 Muži
# Boat Country
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
# Boat Country
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST


C1 500 Muži
# Boat Country
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST
# Boat Country
4 Upenieks Vitalijs (19)
LAT
5 Guseinov Vadim (20)
AZE
6 Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE


C1 1000 Muži
# Boat Country
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST
# Boat Country
4 Upenieks Vitalijs (19)
LAT
5 Guseinov Vadim (20)
AZE
6 Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE


C2 200 Muži
# Boat Country
1 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR
# Boat Country


C2 500 Muži
# Boat Country
1 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR
# Boat Country
2 Guseinov Vadim (20)
Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE
AZE


C2 1000 Muži
# Boat Country
1 Guseinov Vadim (20)
Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE
AZE
# Boat Country
2 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR


K1 200 Muži
# Boat Country
1 DEMİR BARAN (19)
TUR
2 Kakkaç Serkan (21)
TUR
# Boat Country
3 Cheung Chung Tsz (23)
HKG


K1 500 Muži
# Boat Country
1 Ayvaz Fahri (21)
TUR
2 Cheung Chung Tsz (23)
HKG
3 Maurer Timon (19)
AUT
4 Faletič Tit (19)
SLO
5 Markelj Jan (19)
SLO
6 Dőrner Milan (21)
SVK
# Boat Country
7 Holka Tomáš (19)
SVK
8 Nemček Martin (21)
SVK
9 DEMİR BARAN (19)
TUR
10 Demir Faruk (20)
TUR
11 Kakkaç Serkan (21)
TUR
12 Melko Pavol (20)
SVB


K1 1000 Muži
# Boat Country
1 Demir Faruk (20)
TUR
2 Cheung Chung Tsz (23)
HKG
3 Maurer Timon (19)
AUT
4 Faletič Tit (19)
SLO
5 Markelj Jan (19)
SLO
# Boat Country
6 Dőrner Milan (21)
SVK
7 Holka Tomáš (19)
SVK
8 Melko Pavol (20)
SVB
9 Nemček Martin (21)
SVK


K2 200 Muži
# Boat Country
1 Ayvaz Fahri (21)
Kakkaç Serkan (21)
TUR
TUR
# Boat Country


K2 500 Muži
# Boat Country
1 Balcı Yavuz Selim (22)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
2 Holka Tomáš (19)
Nemček Martin (21)
SVK
SVK
# Boat Country
3 Ayvaz Fahri (21)
Kakkaç Serkan (21)
TUR
TUR
4 Faletič Tit (19)
Markelj Jan (19)
SLO
SLO


K2 1000 Muži
# Boat Country
1 DEMİR BARAN (19)
Demir Faruk (20)
TUR
TUR
2 Balcı Yavuz Selim (22)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
# Boat Country
3 Holka Tomáš (19)
Nemček Martin (21)
SVK
SVK
4 Faletič Tit (19)
Markelj Jan (19)
SLO
SLO


K4 500 Muži
# Boat Country
1 Ayvaz Fahri (21)
Balcı Yavuz Selim (22)
Kakkaç Serkan (21)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
TUR
TUR
# Boat Country
2 Dőrner Milan (21)
Nemček Martin (21)
Holka Tomáš (19)
Melko Pavol (20)
SVK
SVK
SVK
SVK


C1 200 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


C1 500 Ženy
# Boat Country
1 Tinková Sandra (19)
SVB
# Boat Country


C1 1000 Ženy
# Boat Country
1 Tinková Sandra (19)
SVB
# Boat Country


C2 200 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


C2 500 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


C2 1000 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


K1 200 Ženy
# Boat Country
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Boat Country


K1 500 Ženy
# Boat Country
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Boat Country
2 Grolmusová Bibiána (20)
SVB


K1 1000 Ženy
# Boat Country
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Boat Country
2 Grolmusová Bibiána (20)
SVB


K2 200 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


K2 500 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


K2 1000 Ženy
# Boat Country
# Boat Country


C1 200 Juniori
# Boat Country
1 Almagambetov Anuar (17)
KAZ
2 Levchenko Kirill (18)
KAZ
# Boat Country
3 Erceg Danko (17)
CRO


C1 500 Juniori
# Boat Country
1 Medins Nils (17)
LAT
2 Sevcovs Jurijs (17)
LAT
3 Bakhraddin Dias (17)
KAZ
4 Almagambetov Anuar (17)
KAZ
5 Aitbay Bereke (17)
KAZ
6 Levchenko Kirill (18)
KAZ
7 MARASA ALEKSANDER (18)
POL
8 Erceg Danko (17)
CRO
9 Bokoč Matyáš (18)
CZE
10 Burda Vojtěch (18)
CZE
11 Minařík Jiří (18)
CZE
12 Štursa Otakar (17)
CZE
# Boat Country
13 Kizek Peter (17)
SVK
14 Koseček Filip (18)
SVB
15 Krasňanský Matej (17)
SVB
16 Kýška Matej (18)
SVB
17 Mazánik Andrej (18)
SVB
18 Olexík Dominik (18)
SVB
19 Léránt Christopher Peter (17)
SVB
20 Strýček Eduard (18)
SVK
21 WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
22 Sevcovs Aleksejs (18)
LAT
23 Večerka Martin (18)
CZE
24 Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ


C1 1000 Juniori
# Boat Country
1 Medins Nils (17)
LAT
2 Sevcovs Aleksejs (18)
LAT
3 Bakhraddin Dias (17)
KAZ
4 Aitbay Bereke (17)
KAZ
5 MARASA ALEKSANDER (18)
POL
6 PANDEL KAMIL (17)
POL
7 Bokoč Matyáš (18)
CZE
8 Burda Vojtěch (18)
CZE
9 Minařík Jiří (18)
CZE
10 Štursa Otakar (17)
CZE
# Boat Country
11 Kizek Peter (17)
SVK
12 Strýček Eduard (18)
SVK
13 Krasňanský Matej (17)
SVB
14 Mazánik Andrej (18)
SVB
15 Olexík Dominik (18)
SVB
16 Léránt Christopher Peter (17)
SVB
17 Kýška Matej (18)
SVK
18 Koseček Filip (18)
SVK
19 Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ


C2 200 Juniori
# Boat Country
1 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
# Boat Country
2 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ


C2 500 Juniori
# Boat Country
1 Sevcovs Aleksejs (18)
Sevcovs Jurijs (17)
LAT
LAT
2 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
3 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
4 Nováček Vojtěch (18)
Večerka Martin (18)
CZE
CZE
5 Kizek Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
SVK
SVK
# Boat Country
6 Léránt Christopher Peter (17)
Strýček Eduard (18)
SVK
SVK
7 Hamrozy Patrik (18)
Kútny Alex (18)
SVB
SVB
8 Koseček Filip (18)
Kýška Matej (18)
SVB
SVB
9 PANDEL KAMIL (17)
WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
POL
10 HOLDAK KRYSTIAN (18)
MICHALAK GRACJAN (18)
POL
POL


C2 1000 Juniori
# Boat Country
1 Sevcovs Aleksejs (18)
Sevcovs Jurijs (17)
LAT
LAT
2 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
3 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
4 Nováček Vojtěch (18)
Večerka Martin (18)
CZE
CZE
5 Kizek Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
SVK
SVK
# Boat Country
6 Hamrozy Patrik (18)
Kútny Alex (18)
SVB
SVB
7 PANDEL KAMIL (17)
WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
POL
8 HOLDAK KRYSTIAN (18)
MICHALAK GRACJAN (18)
POL
POL
9 Koseček Filip (18)
Kýška Matej (18)
SVK
SVK
10 Strýček Eduard (18)
Léránt Christopher Peter (17)
SVK
SVK


C4 500 Juniori
# Boat Country
1 Aitbay Bereke (17)
Almagambetov Anuar (17)
Levchenko Kirill (18)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
2 Kizek Peter (17)
Léránt Christopher Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
Strýček Eduard (18)
SVK
SVK
SVK
SVK
# Boat Country
3 Bokoč Matyáš (18)
Burda Vojtěch (18)
Minařík Jiří (18)
Nováček Vojtěch (18)
CZE
CZE
CZE
CZE
4 SADOWSKI DAMIAN (16)
MICHALAK GRACJAN (18)
HOLDAK KRYSTIAN (18)
KITEWSKI JULIUSZ (16)
SVB
SVB
SVB
SVB


K1 200 Juniori
# Boat Country
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
3 şen abbas anıl (18)
TUR
4 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
5 So Pak Yin (18)
HKG
# Boat Country
6 Dronov Vladislav (18)
KAZ
7 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
8 Tubayev Kirill (18)
KAZ
9 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
10 Gorfinkel Amit (18)
ISR


K1 500 Juniori
# Boat Country
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
3 şen abbas anıl (18)
TUR
4 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
5 So Pak Yin (18)
HKG
6 DOBORJGINIDZE LUKA (18)
GEO
7 GAGUA GIORGI (17)
GEO
8 Dronov Vladislav (18)
KAZ
9 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
10 Tubayev Kirill (18)
KAZ
11 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
12 Gorfinkel Amit (18)
ISR
13 Lenac Josip (18)
CRO
14 Lucić Samuel (18)
CRO
15 HORBA JAKUB (18)
POL
16 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
POL
17 MALINOWSKI DASTIN (17)
POL
18 Nowacki Marcin (17)
POL
19 Pilarz Wojciech (18)
POL
20 WAWER DOMINIK (17)
POL
21 Macháček Jan (17)
CZE
22 Novotný Lukáš (17)
CZE
# Boat Country
23 Černe Jan (17)
SLO
24 Rajčič Klemen (17)
SLO
25 Hvojnik Martin (18)
SVK
26 Libai Zsolt (18)
SVK
27 Chkhutiashvili Jumber (17)
AZE
28 Gurbanli Nihat (17)
AZE
29 Bende Adam (17)
SVB
30 Bogya Bálint (17)
SVB
31 Iliaš Martin (17)
SVB
32 Jablonovský Adam (18)
SVB
33 Jurčo Michal (17)
SVB
34 Meszlényi Márk (17)
SVB
35 Németh Richard (18)
SVB
36 Pospíšil Michal (18)
SVB
37 Tóth Alex (18)
SVB
38 Ujvári Marko (18)
SVB
39 NOWACZYK HUBERT (18)
POL
40 WITKOWSKI ADAM (17)
POL
41 STEPUN JAKUB (18)
POL
42 Bauko Leo (17)
SVK
43 Sulety Matej (17)
SVB


K1 1000 Juniori
# Boat Country
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
3 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
4 So Pak Yin (18)
HKG
5 DOBORJGINIDZE LUKA (18)
GEO
6 GAGUA GIORGI (17)
GEO
7 Dronov Vladislav (18)
KAZ
8 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
9 Tubayev Kirill (18)
KAZ
10 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
11 Gorfinkel Amit (18)
ISR
12 Lenac Josip (18)
CRO
13 Lucić Samuel (18)
CRO
14 Halas Bartosz (17)
POL
15 MALINOWSKI DASTIN (17)
POL
16 Nowacki Marcin (17)
POL
# Boat Country
17 Pilarz Wojciech (18)
POL
18 WAWER DOMINIK (17)
POL
19 Macháček Jan (17)
CZE
20 Novotný Lukáš (17)
CZE
21 Černe Jan (17)
SLO
22 Rajčič Klemen (17)
SLO
23 Hvojnik Martin (18)
SVK
24 Ujvári Marko (18)
SVK
25 Bogya Bálint (17)
SVB
26 Iliaš Martin (17)
SVB
27 Kveták Viktor (18)
SVB
28 Libai Zsolt (18)
SVB
29 Meszlényi Márk (17)
SVB
30 Németh Richard (18)
SVB
31 Liskowiak Damian (18)
POL
32 Bauko Leo (17)
SVK


K2 200 Juniori
# Boat Country
1 KIRIMLI ARDA (17)
şen abbas anıl (18)
TUR
TUR
# Boat Country
2 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ


K2 500 Juniori
# Boat Country
1 KIRIMLI ARDA (17)
şen abbas anıl (18)
TUR
TUR
2 GOCHASHVILI BACHANA (17)
KALUTSKY DIMITRI (18)
GEO
GEO
3 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
4 Liskowiak Damian (18)
ZARSKI WIKTOR (18)
POL
POL
5 NOWACZYK HUBERT (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
6 Halas Bartosz (17)
STEPUN JAKUB (18)
POL
POL
7 Macháček Jan (17)
Novotný Lukáš (17)
CZE
CZE
# Boat Country
8 Tóth Alex (18)
Ujvári Marko (18)
SVB
SVB
9 Libai Zsolt (18)
Németh Richard (18)
SVK
SVK
10 Iliaš Martin (17)
Meszlényi Márk (17)
SVK
SVK
11 Chkhutiashvili Jumber (17)
Gurbanli Nihat (17)
AZE
AZE
12 Bende Adam (17)
Kveták Viktor (18)
SVB
SVB
13 Jablonovský Adam (18)
Pospíšil Michal (18)
SVB
SVB
14 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
Nowacki Marcin (17)
POL
POL


K2 1000 Juniori
# Boat Country
1 KIRIMLI ARDA (17)
ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
TUR
2 GOCHASHVILI BACHANA (17)
KALUTSKY DIMITRI (18)
GEO
GEO
3 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
4 Liskowiak Damian (18)
ZARSKI WIKTOR (18)
POL
POL
5 NOWACZYK HUBERT (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
6 Halas Bartosz (17)
STEPUN JAKUB (18)
POL
POL
7 HORBA JAKUB (18)
LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
POL
POL
# Boat Country
8 Iliaš Martin (17)
Meszlényi Márk (17)
SVB
SVB
9 Libai Zsolt (18)
Németh Richard (18)
SVK
SVK
10 Bende Adam (17)
Kveták Viktor (18)
SVB
SVB
11 Jablonovský Adam (18)
Pospíšil Michal (18)
SVB
SVB
12 Rybanský Daniel (16)
Ujvári Marko (18)
SVK
SVK
13 Chkhutiashvili Jumber (17)
Gurbanli Nihat (17)
AZE
AZE
14 Macháček Jan (17)
Novotný Lukáš (17)
CZE
CZE


K4 500 Juniori
# Boat Country
1 KIRIMLI ARDA (17)
keçeli muhammet emin (18)
şen abbas anıl (18)
ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
TUR
TUR
TUR
2 Dronov Vladislav (18)
Ryashentsev Igor (18)
Tubayev Kirill (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
3 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
Nowacki Marcin (17)
Pilarz Wojciech (18)
WAWER DOMINIK (17)
POL
POL
POL
POL
4 HORBA JAKUB (18)
NOWACZYK HUBERT (18)
STEPUN JAKUB (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
POL
POL
# Boat Country
5 Meszlényi Márk (17)
Németh Richard (18)
Pospíšil Michal (18)
Ujvári Marko (18)
SVB
SVB
SVB
SVB
6 Bende Adam (17)
Jablonovský Adam (18)
Kveták Viktor (18)
Tóth Alex (18)
SVB
SVB
SVB
SVB
7 Hvojnik Martin (18)
Podhradský Viktor Samuel (16)
Libai Zsolt (18)
Iliaš Martin (17)
SVK
SVK
SVK
SVK


C1 200 Juniorky
# Boat Country
1 Surmina Olga (17)
KAZ
# Boat Country


C1 500 Juniorky
# Boat Country
1 Surmina Olga (17)
KAZ
2 Ikréniová Viktória (17)
SVK
3 Moravčíková Silvia (18)
SVK
# Boat Country
4 ZAWADZKA JULIA (18)
POL
5 SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL


C1 1000 Juniorky
# Boat Country
1 LOBOZIAK ELZBIETA (17)
POL
2 Ikréniová Viktória (17)
SVK
3 Moravčíková Silvia (18)
SVK
# Boat Country
4 ZAWADZKA JULIA (18)
POL
5 Surmina Olga (17)
KAZ


C2 200 Juniorky
# Boat Country
# Boat Country


C2 500 Juniorky
# Boat Country
1 Ikréniová Viktória (17)
Moravčíková Silvia (18)
SVK
SVK
2 MENDELSKA PATRYCJA (18)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL
POL
# Boat Country
3 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
LOBOZIAK ELZBIETA (17)
POL
POL


C2 1000 Juniorky
# Boat Country
1 Ikréniová Viktória (17)
Moravčíková Silvia (18)
SVK
SVK
2 LOBOZIAK ELZBIETA (17)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL
POL
# Boat Country
3 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
MENDELSKA PATRYCJA (18)
POL
POL


C4 500 Juniorky
# Boat Country
1 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
MENDELSKA PATRYCJA (18)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
ZAWADZKA JULIA (18)
POL
POL
POL
POL
# Boat Country
2 Moravčíková Silvia (18)
Ikréniová Viktória (17)
Hamrozyova Vanesa (15)
Balážová Tamara (15)
SVK
SVK
SVK
SVK


K1 200 Juniorky
# Boat Country
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Kunts Anastassiya (18)
KAZ
# Boat Country
4 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
5 Amankeldy Assiya (18)
KAZ


K1 500 Juniorky
# Boat Country
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Kunts Anastassiya (18)
KAZ
4 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
5 Amankeldy Assiya (18)
KAZ
6 GRABOWSKA ALICJA (17)
POL
7 KAKOL ADRIANNA (18)
POL
# Boat Country
8 MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
9 Hermély Gabriela (18)
CZE
10 Vodopivec Neja (17)
SLO
11 Čulenová Dagmar (17)
SVK
12 Jakubisová Romana (17)
SVK
13 Horváth Emma (17)
SVB
14 Seregiová Karolína (18)
SVB


K1 1000 Juniorky
# Boat Country
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
4 Amankeldy Assiya (18)
KAZ
5 GRABOWSKA ALICJA (17)
POL
6 KAKOL ADRIANNA (18)
POL
# Boat Country
7 MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
8 Hermély Gabriela (18)
CZE
9 Vodopivec Neja (17)
SLO
10 Čulenová Dagmar (17)
SVK
11 Horváth Emma (17)
SVB
12 Seregiová Karolína (18)
SVK


K2 200 Juniorky
# Boat Country
# Boat Country


K2 500 Juniorky
# Boat Country
1 Kunts Anastassiya (18)
Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
KAZ
2 POLANSKA ZUZANNA (17)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
3 Gorska Julia (18)
Karolczuk Karolina (18)
POL
POL
# Boat Country
4 Jakubisová Romana (17)
Čulenová Dagmar (17)
SVK
SVK
5 GRABOWSKA ALICJA (17)
MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
POL
6 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
SVK
SVK


K2 1000 Juniorky
# Boat Country
1 Kunts Anastassiya (18)
Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
KAZ
2 Gorska Julia (18)
Karolczuk Karolina (18)
POL
POL
3 POLANSKA ZUZANNA (17)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
# Boat Country
4 Jakubisová Romana (17)
Čulenová Dagmar (17)
SVK
SVK
5 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
SVK
SVK


K4 500 Juniorky
# Boat Country
1 Gorska Julia (18)
KAKOL ADRIANNA (18)
Karolczuk Karolina (18)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
POL
POL
2 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
Čulenová Dagmar (17)
Jakubisová Romana (17)
SVK
SVK
SVK
SVK
# Boat Country
3 Sukhanova Stella (16)
Perlova Luiza-Anna (18)
Kunts Anastassiya (18)
Amankeldy Assiya (18)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
4 Sukhanova Stella (16)
Perlova Luiza-Anna (18)
Kunts Anastassiya (18)
Amankeldy Assiya (19)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ


C1 200 Kadeti
# Boat Country
# Boat Country


C1 500 Kadeti
# Boat Country
1 TSIVTSIVADZE ALEKSANDRE (15)
GEO
2 KITEWSKI JULIUSZ (16)
POL
3 SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
4 Doktor Tomáš (15)
CZE
5 Košnar Adam (15)
CZE
6 Neradil Vojtěch (16)
CZE
7 Sedlák Jiří (16)
CZE
8 Léránt Lucas (15)
SVK
# Boat Country
9 Stolárik Peter (16)
SVK
10 Gibas Viliam (15)
SVB
11 Ott Jakab (15)
SVB
12 Psotný Adam (15)
SVB
13 Szobolovszky Michal (16)
SVB
14 Janďourek Šimon (15)
CZE
15 Sýkora Adam Anton (15)
SVB


C1 1000 Kadeti
# Boat Country
1 TSIVTSIVADZE ALEKSANDRE (15)
GEO
2 KITEWSKI JULIUSZ (16)
POL
3 SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
4 Doktor Tomáš (15)
CZE
5 Košnar Adam (15)
CZE
6 Neradil Vojtěch (16)
CZE
7 Sedlák Jiří (16)
CZE
8 Léránt Lucas (15)
SVK
# Boat Country
9 Stolárik Peter (16)
SVK
10 Farkas Márk András (15)
SVB
11 Gibas Viliam (15)
SVB
12 Ott Jakab (15)
SVB
13 Psotný Adam (15)
SVB
14 Szobolovszky Michal (16)
SVB
15 Janďourek Šimon (15)
CZE
16 Sýkora Adam Anton (15)
SVB


C2 200 Kadeti
# Boat Country
# Boat Country


C2 500 Kadeti
# Boat Country
1 KITEWSKI JULIUSZ (16)
SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
POL
2 Doktor Tomáš (15)
Košnar Adam (15)
CZE
CZE
3 Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
SVK
SVK
# Boat Country
4 Léránt Lucas (15)
Szobolovszky Michal (16)
SVK
SVK
5 Farkas Márk András (15)
Ott Jakab (15)
SVB
SVB
6 Janďourek Šimon (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE


C2 1000 Kadeti
# Boat Country
1 KITEWSKI JULIUSZ (16)
SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
POL
2 Doktor Tomáš (15)
Košnar Adam (15)
CZE
CZE
3 Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
SVK
SVK
# Boat Country
4 Léránt Lucas (15)
Szobolovszky Michal (16)
SVK
SVK
5 Janďourek Šimon (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE


C4 500 Kadeti
# Boat Country
1 Léránt Lucas (15)
Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
Szobolovszky Michal (16)
SVK
SVK
SVK
SVK
# Boat Country
2 Doktor Tomáš (15)
Janďourek Šimon (15)
Košnar Adam (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE
CZE
CZE


K1 200 Kadeti
# Boat Country
1 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
2 Orlov Albert (16)
EST
3 Lehmus Mihhail (15)
EST
4 Olenin Aleksei (15)
EST
# Boat Country
5 Zhukov Andrey (16)
KAZ
6 Bodin Artiom (16)
ISR
7 Galetovič Mihael (16)
CRO


K1 500 Kadeti
# Boat Country
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
TUR
2 ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
3 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
4 Orlov Albert (16)
EST
5 Lehmus Mihhail (15)
EST
6 Olenin Aleksei (15)
EST
7 MAGRADZE TENGIZ (16)
GEO
8 Zhukov Andrey (16)
KAZ
9 Bodin Artiom (16)
ISR
10 Galetovič Mihael (16)
CRO
11 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
POL
12 KAJDANEK JAROSLAW (15)
POL
13 Kapoun Miroslav (16)
CZE
14 Macháček Vojtěch (15)
CZE
15 Přibyl Lukáš (15)
CZE
16 Truhlář Filip (16)
CZE
17 Valsa Radek (16)
CZE
18 Podhradský Viktor Samuel (16)
SVK
19 Rybanský Daniel (16)
SVK
# Boat Country
20 Bayramov Elvin (15)
AZE
21 Bayramov Tofig (15)
AZE
22 Cagáň Samuel (16)
SVB
23 Današ Matej (16)
SVB
24 Kobyda Ondrej (15)
SVB
25 Podleiszek Filip (15)
SVB
26 Schrimpel Peter (16)
SVB
27 Stojkovič David (15)
SVB
28 Vargha Boris (15)
SVB
29 KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
30 KRAUSE PAWEL (16)
POL
31 Manfreda Matevž (15)
SLO
32 Hutko Juraj (15)
SVK
33 Kasák Michal (15)
SVK
34 Babicza Kristóf (16)
SVK
35 Christodoulou Christos (15)
CYP
36 Christodoulou Christos Dylan (15)
CYP
37 Mrva Martin (16)
SVB
38 Bajzík Michal (16)
SVB


K1 1000 Kadeti
# Boat Country
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
TUR
2 ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
3 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
4 Orlov Albert (16)
EST
5 Lehmus Mihhail (15)
EST
6 Olenin Aleksei (15)
EST
7 MAGRADZE TENGIZ (16)
GEO
8 Kovalskiy Iskander (16)
KAZ
9 Zhukov Andrey (16)
KAZ
10 Bodin Artiom (16)
ISR
11 Galetovič Mihael (16)
CRO
12 KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
13 KRAUSE PAWEL (16)
POL
14 Kapoun Miroslav (16)
CZE
15 Macháček Vojtěch (15)
CZE
16 Přibyl Lukáš (15)
CZE
17 Truhlář Filip (16)
CZE
18 Valsa Radek (16)
CZE
# Boat Country
19 Podhradský Viktor Samuel (16)
SVK
20 Rybanský Daniel (16)
SVK
21 Bayramov Elvin (15)
AZE
22 Bayramov Tofig (15)
AZE
23 Današ Matej (16)
SVB
24 Kobyda Ondrej (15)
SVB
25 Podleiszek Filip (15)
SVB
26 Schrimpel Peter (16)
SVB
27 Stojkovič David (15)
SVB
28 Vargha Boris (15)
SVB
29 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
POL
30 KAJDANEK JAROSLAW (15)
POL
31 Hutko Juraj (15)
SVK
32 Babicza Kristóf (16)
SVK
33 Christodoulou Christos Dylan (15)
CYP
34 Bajzík Michal (16)
SVB
35 Christodoulou Christos (15)
CYP
36 Kasák Michal (15)
SVK


K2 200 Kadeti
# Boat Country
1 Kovalskiy Iskander (16)
Yarlykov Eduard (16)
KAZ
KAZ
# Boat Country


K2 500 Kadeti
# Boat Country
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
TUR
2 Kovalskiy Iskander (16)
Yarlykov Eduard (16)
KAZ
KAZ
3 Kapoun Miroslav (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
4 Podhradský Viktor Samuel (16)
Rybanský Daniel (16)
SVK
SVK
5 Kobyda Ondrej (15)
Vargha Boris (15)
SVK
SVK
6 Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
SVK
SVK
# Boat Country
7 Jurčo Branislav (16)
Zrutta Michal (15)
SVK
SVK
8 Cagáň Samuel (16)
Schrimpel Peter (16)
SVK
SVK
9 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
POL
10 KAJDANEK JAROSLAW (15)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
11 Kasák Michal (15)
Babicza Kristóf (16)
SVK
SVK


K2 1000 Kadeti
# Boat Country
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
TUR
2 Macháček Vojtěch (15)
Přibyl Lukáš (15)
CZE
CZE
3 Kapoun Miroslav (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
4 Manfreda Matevž (15)
Mugerli Alen (16)
SLO
SLO
5 Maver Rok (15)
Stojanović Jakob (16)
SLO
SLO
6 Kobyda Ondrej (15)
Vargha Boris (15)
SVK
SVK
# Boat Country
7 Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
SVK
SVK
8 Jurčo Branislav (16)
Zrutta Michal (15)
SVK
SVK
9 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
POL
10 KAJDANEK JAROSLAW (15)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
11 Kasák Michal (15)
Babicza Kristóf (16)
SVK
SVK


K4 500 Kadeti
# Boat Country
1 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KAJDANEK JAROSLAW (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
POL
POL
2 Manfreda Matevž (15)
Maver Rok (15)
Mugerli Alen (16)
Stojanović Jakob (16)
SLO
SLO
SLO
SLO
3 Kapoun Miroslav (16)
Macháček Vojtěch (15)
Truhlář Filip (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
CZE
CZE
# Boat Country
4 Cagáň Samuel (16)
Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
Rybanský Daniel (16)
SVK
SVK
SVK
SVK
5 Jurčo Branislav (16)
Kobyda Ondrej (15)
Schrimpel Peter (16)
Zrutta Michal (15)
SVK
SVK
SVK
SVK


C1 200 Kadetky
# Boat Country
# Boat Country


C1 500 Kadetky
# Boat Country
1 SULABERIDZE LIDIA (16)
GEO
2 BRAUN AMELIA (16)
POL
3 MARONSKA NATALIA (16)
POL
# Boat Country
4 Balážová Tamara (15)
SVB
5 Gallová Sabína (14)
SVK
6 Hamzayeva Gulnara (13)
AZE


C1 1000 Kadetky
# Boat Country
1 SULABERIDZE LIDIA (16)
GEO
2 BRAUN AMELIA (16)
POL
3 FECHNER LUIZA (16)
POL
# Boat Country
4 Balážová Tamara (15)
SVB
5 Gallová Sabína (14)
SVK
6 Hamzayeva Gulnara (13)
AZE


C2 200 Kadetky
# Boat Country
1 BRAUN AMELIA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Boat Country


C2 500 Kadetky
# Boat Country
1 FECHNER LUIZA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Boat Country
2 Balážová Tamara (15)
Hamrozyova Vanesa (15)
SVB
SVB


C2 1000 Kadetky
# Boat Country
1 BRAUN AMELIA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Boat Country
2 Balážová Tamara (15)
Hamrozyova Vanesa (15)
SVB
SVB


K1 200 Kadetky
# Boat Country
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
4 Askar Assem (15)
KAZ
# Boat Country
5 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
6 Sukhanova Stella (16)
KAZ
7 Pavlešin Leona (16)
CRO


K1 500 Kadetky
# Boat Country
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 TKEMALADZE MARIAM (16)
GEO
4 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
5 Askar Assem (15)
KAZ
6 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
7 Sukhanova Stella (16)
KAZ
8 Pavlešin Leona (16)
CRO
9 CZECH JULIA (15)
POL
10 KRAJEWSKA JULIA (16)
POL
11 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
12 Pudilová Vlaďka (16)
CZE
13 Samcová Veronika (15)
CZE
# Boat Country
14 Ondrová Vendula (15)
CZE
15 Franca Tia (15)
SLO
16 Mikelj Manca (16)
SLO
17 Mikelj Tjaša (15)
SLO
18 Holá Nina (16)
SVK
19 Pecsuková Katarína (16)
SVK
20 Bugár Réka (15)
SVB
21 Koczkás Eszter (16)
SVB
22 Sidová Bianka (15)
SVB
23 Trakalová Tatiana (15)
SVB
24 Zemánková Hana (16)
SVB
25 KURPAN NATALIA (16)
POL
26 Švecová Romana (14)
SVB


K1 1000 Kadetky
# Boat Country
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 TKEMALADZE MARIAM (16)
GEO
4 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
5 Askar Assem (15)
KAZ
6 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
7 Sukhanova Stella (16)
KAZ
8 Pavlešin Leona (16)
CRO
9 CZECH JULIA (15)
POL
10 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
11 TROKA OLIWIA (15)
POL
12 Pudilová Vlaďka (16)
CZE
# Boat Country
13 Samcová Veronika (15)
CZE
14 Ondrová Vendula (15)
CZE
15 Franca Tia (15)
SLO
16 Holá Nina (16)
SVK
17 Pecsuková Katarína (16)
SVK
18 Koczkás Eszter (16)
SVB
19 Rusová Dominika (15)
SVB
20 Sidová Bianka (15)
SVB
21 Zemánková Hana (16)
SVB
22 Švecová Romana (14)
SVB
23 Mikelj Manca (16)
SLO
24 Mikelj Tjaša (15)
SLO


K2 200 Kadetky
# Boat Country
1 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
2 Almagambet Dilnaz (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
# Boat Country
3 Bužimkić Leona (15)
Pavlešin Leona (16)
CRO
CRO


K2 500 Kadetky
# Boat Country
1 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
2 Almagambet Dilnaz (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
3 Bužimkić Leona (15)
Pavlešin Leona (16)
CRO
CRO
4 KURPAN NATALIA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
5 Pudilová Vlaďka (16)
Samcová Veronika (15)
CZE
CZE
# Boat Country
6 Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
SVK
SVK
7 Mikelj Manca (16)
Mikelj Tjaša (15)
SLO
SLO
8 Bugár Réka (15)
Sidová Bianka (15)
SVK
SVK
9 CZECH JULIA (15)
MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
POL


K2 1000 Kadetky
# Boat Country
1 KRAJEWSKA JULIA (16)
KURPAN NATALIA (16)
POL
POL
2 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
3 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
4 Bugár Réka (15)
Sidová Bianka (15)
SVK
SVK
# Boat Country
5 Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
SVK
SVK
6 Mikelj Manca (16)
Mikelj Tjaša (15)
SLO
SLO
7 Samcová Veronika (15)
Pudilová Vlaďka (16)
CZE
CZE
8 Sukhanova Stella (16)
Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
KAZ


K4 500 Kadetky
# Boat Country
1 Almagambet Dilnaz (16)
Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
2 KRAJEWSKA JULIA (16)
KURPAN NATALIA (16)
MARCZEWSKA WERONIKA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
POL
POL
# Boat Country
3 Bugár Réka (15)
Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
Sidová Bianka (15)
SVK
SVK
SVK
SVK